Karadeniz Pet

El Yapımı Oyun Parkı :)

Uğur GÜR

Meraklı Üye
Bir siteden gördüğüm bir oyun parkı Hoşuma gitti ve bende kuşuma bu güzel hediyeyi yapmaya karar verdim çok uğraştım ama değdi çok mutlu oldu ve bu güzel hediyeyi ona Sevgililer gününde armağan etmek daha da mutluluk verici oldu :)
Sadece 15 TL harcayarak bunu yaptım sizde yapabilirsiniz tavsiye ederim.

mGE4o1.jpg

9VGgak.jpg

nAEjb0.jpg

pREX2a.jpg

blykEb.jpg

Buda El yapımı bir salıncak ama bunu pek sevmedi :)

j4BXNm.jpg

Oyun alanını biraz daha oyuncaklandırırsanız daha eğlenceli olur bence. Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Salıncağa bayıldım.

Maşallah gayet güzel olmuş bu ara forumda Bayağı etkin oldu,oyun alanı

Maşaallah elinize emeğinize sağlık süper olmuş

Teşekkür ederim güzel yorumlariniz için el emeği evet yaparken çok ugrastirdi ama eğlendim ve çok mutlu oldum yaparken sevdiğim cana böyle güzel bişey yapmak harika bişey.Daha yeni yaptım içini güzel oyuncaklarla senlendiricem kismetse :)

Çok güzel
Insanın kendi el emeği ile yaptığıda bi başka oluyor

Emeğinize sağlık çok güzel olmş böyle birşey bende yaptım ama kuşum ürküyor ve ucup kaçıyor nasıl alıştırabilirim bilgi verirseniz sevinirim.

Emeğinize sağlık çok güzel olmş böyle birşey bende yaptım ama kuşum ürküyor ve ucup kaçıyor nasıl alıştırabilirim bilgi verirseniz sevinirim.

Benim kuş ilk başta yaklaşmadı pek ama benimki omzumdan surunerek inmeyi seviyor bende bunu kullandım elımı oyuncagın ustune koydum yavasca indi kendısi snra ıcıne gırmedı kenarında durdu bende hiç müdahale etmedım o dakidan sonra kendı kendıne atladı içeri başladı oynamaya :)

güzel olmuş elinize sağlık ama kafesşn içine bi oyun alanı yapsaydınız daha iyi olurdu. kafes dışında ilgisini çekiyor mu ki?

Kuş da oyun parkı da çok güzel maşallah

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

güzel olmuş elinize sağlık ama kafesşn içine bi oyun alanı yapsaydınız daha iyi olurdu. kafes dışında ilgisini çekiyor mu ki?

Kafes küçük oldugu ıcın dedim hanı dısında oynasın biraz zaten kafes içinde öyle çok hareketli bi kus deıl bi kac köşesi var orda takılıyor :) oyun parkına öyle cokta ilgi göstermiyor genelde benımle ilgilenıyor :)

güzel olmuş :)

Çok güzel olmuş gerçekten, böyle bir oyun parkını kim sevmez ki ? :D

Geri