Karadeniz Pet

El Yapımı Yeni Kuş Kafesi... Mini Versiyon

• Konbuyu başlatan Kasaplanca
  • Başlangıç tarihi
K

Kasaplanca

Guest
Aylar önce yaptığım kafesin küçük versiyonunu yaptım. Sizce nasıl?
:D

Ustam süper olmus bence nasıl yaptınız bunu ya :D kaç a patladı size süper ya :)

Ustam süper olmus bence nasıl yaptınız bunu ya :D kaç a patladı size süper ya :)

Maliyeti gizli :)

daha öncede aynısını yaptım suan ıkı sıft kusum var oncekın de. bunu sipariş üzerine yaptım.küçük istediler. Satıldı. Birde çifthane yapıcam onuda çubuk şişlerle yapmayı düşünüyorum. Metal tel kullanmadan. :)

Maliyeti gizli :)

daha öncede aynısını yaptım suan ıkı sıft kusum var oncekın de. bunu sipariş üzerine yaptım.küçük istediler. Satıldı. Birde çifthane yapıcam onuda çubuk şişlerle yapmayı düşünüyorum. Metal tel kullanmadan. :)

şişleri bilmemde bu bende olsa evin baş köşesine koyarım işçilik var belli güzelmiş :D

Özenerek yapmadım eskı kafese nazaran bir küçügü istedikleri için yapmak kolay oldu. Malzemelerim tam oldugu vakit daha iyileri ortaya çıkacak inşallah. Ben kendi odamda tutuyorum suankini. :D oldukça güzel. :)

Özenerek yapmadım eskı kafese nazaran bir küçügü istedikleri için yapmak kolay oldu. Malzemelerim tam oldugu vakit daha iyileri ortaya çıkacak inşallah. Ben kendi odamda tutuyorum suankini. :D oldukça güzel. :)

İnşallah :)

Elinize sağlık çok güzel bir kafes.
Bunun küçüğünü yapıp satmayı düşünürseniz iletişime geçelim.

Abi bunu ne kadara sattınız acaba elinize saglık cok iyi olmus

Çok güzel olmuş benimde bazı kafes yapım planlarım var aşağıdaki kafesde çok hoşuma gitmişti o aklıma geldi.Sizin yaptığınız kafes ile aşağıdakini birleştirip güzel birşeyler olabilir
tq04w.png

tq07s.png

Fazla iyi eline sağlık maşAllah ;)

çok teşekkürler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

nu benım elımdekı kafesın kucuk versiyonu daha küçügü yapmaya kalksak çokda abartılı bır modele benzer. en ıdealı bu boyutta resımde çok buyuk gozukuyor suankı halı 80*40*38

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Abi bunu ne kadara sattınız acaba elinize saglık cok iyi olmus

150 tl ye satıldı kardeşim. Teşekkur ederım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Çok güzel olmuş benimde bazı kafes yapım planlarım var aşağıdaki kafesde çok hoşuma gitmişti o aklıma geldi.Sizin yaptığınız kafes ile aşağıdakini birleştirip güzel birşeyler olabilir
tq04w.png

tq07s.png

bu kafesi gördüm. cam kullanılmış oldugu için ben tercih etmedim gerci tek farkı cam o yuzden farklı bır goruntu burunmuş muhabbet kuşları ıcın cam uygun degıl..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

çatı kısmını yapmazsak küçük görünebilir. sizin içinde uygunsa size yapabilirim.

Emeğinize göre sattığınız fiyat çok iyi. Fakat öğrenciyiz maalesef gücüm yetmez kafese o kadar vermeye. Yanlış anlamayın bence emeğinizin tam karşılığını alıyorsunuz.

Doğrudur hocam gerçekten kafesleriniz çok güzel.
İşinizde başarılar, iyi satışlar :)

Geri