Karadeniz Pet

El yapımı yuvalık videolu

BuraK Kotaran

Meraklı Üye
[YOUTUBE]watch?v=Oqt7J9dqjds[/YOUTUBE]

Elerimle yaptım mobilyacı oğlu olduğum için iyi oldu ama çok büyük yaptım :)

Emeğinize sağlık güzel olmuş

bende bi abiden almıştım ama bunun yarısı kuş girer mi içine küçük gibi geldi bana

bende bi abiden almıştım ama bunun yarısı kuş girer mi içine küçük gibi geldi bana

Pet shoplarda satılan bunun yarısı kadar ama bence ne kadar yuvalık büyük olursa o kadar iyi onun için en iyisi ben yapayım dedim.

Normalde neyle yapılıyor bu yuvalık kartonla falan mı? Bide pet shoplarda satılan yuvalıkların malzemesi nedir, değişiyor mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:55 -->-> Daha önceki mesaj 00:54 --

Bu arada gercekten cok güzel olmuş emeğinize sağlık

Altında yuva deligi actıgım icin yuvalık koymadım içine yuval8k degişij mazemelerden yapıpıyolar kontırapilak( :) ) yada mdflamdan suntadan yapılır ben kontırapilaktan yaptım ahsap olsun diye saolun bursa her yere sordum biz özel yaptırdık büyük satmıyoriz dedi bende kendim yapayım dedim.

elinize sağlık güzel olmuş tam bir jumbo ailesi için ideal :)

elinize sağlık güzel olmuş ;)

Son düzenleme:
ellerinize sağlık. belçika tipi yuvalık olarak piyasada bu boyutlarda satılıyor. aslında boyut nedeniyle endişe hissetmeyin. yuvalık ne kadar geniş olursa yavruların ezilerek ölme olasılığı da o kadar düşüyor. ben de aynı boyutta satın aldım. inanın çok rahat ediyorlar.

ellerinize sağlık. belçika tipi yuvalık olarak piyasada bu boyutlarda satılıyor. aslında boyut nedeniyle endişe hissetmeyin. yuvalık ne kadar geniş olursa yavruların ezilerek ölme olasılığı da o kadar düşüyor. ben de aynı boyutta satın aldım. inanın çok rahat ediyorlar.

Saolun bende öyle düşündüm için aldım bide jumbo olunca :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

Emeğinize sağlık güzel olmuş.

Saol inşallah bol yavru alırım.

ellerinize saglık