petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Elde besleme konusunda önerileriniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüseyin AŞİR tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Hüseyin AŞİR

Hüseyin AŞİR New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar daha öncede resmini paylaştıgım kuşlarım vardı fakat 3 ü yuvalıktan atladı yem kırıbiliyorlar sorun yok en son 2 si daha küçükler yem kıramıyor ve anne yumurtladı babada annede bakamyı kesi ve sürekli dövüyorlar bende almak zorunda kaldım şimdi elle besliyorum fakat el ile besleme konusunda ilk tecrübem bu nednele sizin önerilerinizde önemli benim için mama olarak ne kullanmalıyım şimdiden teşekkür ederim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

bir cevabı bile çok gördünüz.

2. Sinan ÇELİK

Hüseyin bey muhtemelen konunuza bilgisi olmayanlar bakmıştır. Bilgi sahibi ustalar girip görünce cevap yazacaklardır. Benim şahsen bu konu hakkında bilgim yok.

3. Hüseyin AŞİR

Hüseyin AŞİR New Member

Beğenileri:
    0
    inş Sinan bey evde bulunan aptomil tahil karışımlı mam vardı 2 kere verdim ama sonradan detayını okuyunca süt katkılı olduğunu gördüm haliylede isale neden oldu onu vermiyorum şimdilik kabuksuz yem ezerek vermeye çalışıyorum bakalım allahtan hayırlısı

4. speedy_one

speedy_one Member

Beğenileri:
    0
    -2 adet cici bebe
    -1 tatlı kaşığı pirinç unu
    -1 tatlı kaşığı darı unu
    -Yarım su bardağı sıcak su.

Kuş sayısına göre karışımı kendiniz azaltır ya da çoğaltırsınız.

Sayfayı Paylaş