petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ele alışık muhabbet çiftleşirmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Pıtırcık.ile.çıtır tarafından 22 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Pıtırcık.ile.çıtır

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim erkek kusum ele alışık 6 aylık dışı kusu yeni aldim daha alışık değil 5 aylik ve cok güzel anlaşıyolar. Arkadaşım ele alıştırma çiftleşmezler dedi doğruluğunu afaştırmak istedim ona gire olistircam. Bu arada 6 aylık kus ciftesmez demeyin biliyorum beklicem :) :D [​IMG][/url][/IMG]

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Ele veya insana alışık olan kuşların eş tutmaları zor olabiliyor. Çiftleşmezden kasıt budur sanırım.

3. Çetin KAYA

Beğenileri:
    1
    Benim çiftimde ele alışkın ve şuan kuluçkada dişi. Sana olan ilgisi zamanla azalacaktır eğer eş tutarlarsa gerisi kendiliğinden gelecektir inşallah.

4. Pıtırcık.ile.çıtır

Beğenileri:
    0
    Birbiriyle cok iyi anlasiyolar öpüşüyolar,birbirlerini kaşiyolar bile tutarmi yani

#4 Pıtırcık.ile.çıtır, 22 Kasım 2015
    Son düzenleme: 22 Kasım 2015
  5. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    daha ne yapmalarını bekliyorsun halaymı çekecekler az bekle işi pişirsinler kaymağı yersin :))

#5 veysel boz, 22 Kasım 2015
    Son düzenleme: 22 Kasım 2015

Sayfayı Paylaş