petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ele alışma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emine MUTLU tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Emine MUTLU
    Gizli

kuşumu 3 gün önce aldım kafesini temizliyorum yada yem falan koyuyorum biraz korkuyor ama kendini yerden yere atıp bağırmıyor elime almaya çalışınca çok fena gagalıyor sanırsın elimi koparcak neden böyle yapıyor bana alışması güvenmesi için ne yapmalıyım ve alışıncada canımı böyle yakacak mı

2. Mehmet ŞEKER
    Gizli

sakın kuşu avuçlamayın. avuçlarsanız güvenini kaybedersiniz ve sizi hep ısırır.

3. Emine MUTLU
    Gizli

peki bana nasıl alışacak nasıl gelicek elime ona kalsa bütün gün kafeste dursun

4. Mehmet ŞEKER
    Gizli

elinizi kafesin iki yanına koyun kuşla konuşun.(1 hafta) daha sonra elinizi yavaşça kafese sokup yavaşça çıkartın(4 gün) daha sonra elinize yem alıp kafesteki kuşun önüne uzatın yedirin(4 gün) daha sonra elinizi kuşa uzatın elinize çıkacaktır.

Sayfayı Paylaş