petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ele alışmadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Bey tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet yavrumu alalı 20 gün oldu daha elime alışmadı kafesin Kapağı açık oluyor kafesine girip çıkıyor ama ne zaman elimi uzatsam kaçıyor elimin Güvenli OLDUĞUNU nasıl hissettirm elimi kafeste beklettim 4 5 gün sonra yem Döktüm elime 1 2 defa yedi ama elimi ne zaman uzatsam kaçıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. delicus

delicus Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim ben yemi elimle tek tek uzattım öyle alıştı elime bide öyle dene avucuna dökme tek tek elinle besle

3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Ben işaret parmağın ucunu sulukta ıslatıp sonra yemliğe batırıp kuşuma öyle yem yediriyordum.Yem yemeye alışınca elede alışıyor sonra parmağa da.

#3 Yavuz GEREKLİOĞLU, 18 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 18 Temmuz 2015
  4. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Kac gunluk bu yavru

5. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    45 50 falan

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. fatih kaplan

fatih kaplan New Member

Beğenileri:
    0
    Ilk olarak cok acele edip kusunuzu strese sokmayin ilk asamada yapilmasi gereken ortamina ve size alismasi icin kusunuza zaman tanimak

Daha sonrada elinizi surekli kafesin etrafinda gezdirin ve bu asamada kusunuzla surekli sohbet edin konusun elinizi gunde 1 - 2 defa kafes icine sokun alinizin uzerinde durmasini saglayin ilk zamanlar inatlasacaktir kacacaktir ama sabirli olun ara ara avucunuza dal dari balli kraker yada yem alin avucunuzdan yedirin faydasini goreceksiniz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    bende 1 hafta bu sekılde yaptım elıme yem aldım bekledım bazn geldı bazen gelmedı smdı elıme gelmeye basladı sabırlı olun :) sıze mutlaka guvenecektır
    yem yedırırken canım askım bıtanem dıye sevın bıde

8. easaroz

easaroz New Member

Beğenileri:
    0
    Can Bey msj atamadim size bana ozelden ulasabilr misiniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:15 -->-> Daha önceki mesaj 19:14 --

Can Bey msjla ulasamadim size bana ozelden ulasabilr misiniz?

Sayfayı Paylaş