Karadeniz Pet

Ele alışmama sorunu

• Konbuyu başlatan onurdondu1
  • Başlangıç tarihi
O

onurdondu1

Guest
kuşumu aldığım 4 gündür elime alıştırmayı beceremedim elime geliyr ama fazla durmuyor çok fazla ürkek nasıl yapacağıım bilmiyorum :confused:

biraz sabirli davranin 4 gün henüz cok erken ortama alissin cevresini tanisin bu arada siz pes etmeyin sabirla denemeye devam edin birde elinize yem yada sevdigi yiyecek alarak deneyin sabredin birde mubisler avuc icini sevmez avucicine almaya calismayin sabirla yaklasmaniz cok önemli

biraz sabirli davranin 4 gün henüz cok erken ortama alissin cevresini tanisin bu arada siz pes etmeyin sabirla denemeye devam edin birde elinize yem yada sevdigi yiyecek alarak deneyin sabredin birde mubisler avuc icini sevmez avucicine almaya calismayin sabirla yaklasmaniz cok önemli

evet bende o yüzden biraz hayal kırıklığına uğradım çünkü diğer kuşumu avcumun içinde gezdiriyordum keşke tekrar eski kuşumun cinsinden alsaydım ama bu kuşta oyuncu olur değilmi elime konar kulağımla oynarmı? :)

kardeş bn petshopcuym kuşu eline al ve sev sakın ha sakın ürkütme ona senden zarar gelmyeceqi ümidini ver ona.

kardeş bn petshopcuym kuşu eline al ve sev sakın ha sakın ürkütme ona senden zarar gelmyeceqi ümidini ver ona.

kuş kendini sevdirmiyor ki kaçıyor kafeste elime almaya kalkınca ısırıyor bırakmıyor aşırı derecede can yakıyor ısırığı :(

evet bende o yüzden biraz hayal kırıklığına uğradım çünkü diğer kuşumu avcumun içinde gezdiriyordum keşke tekrar eski kuşumun cinsinden alsaydım ama bu kuşta oyuncu olur değilmi elime konar kulağımla oynarmı? :)

olur benim kusumda baslarda öyleydi acayip vahsiydi..simdi sakiz gibi yapasip kaliyor sacimi cekiyor burnumu didikliyor,gözümdeki gözlüge konuyor..egitim isi bol ilgi ve sabir ister pes etme lütfen bütün kuslar ayni olmuyor tabi ama bu kusunda alisir belki zaman alir ama olsun sonuc seni memnun eder..

Geri