petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ele alıştırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gulperi tarafından 27 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. gulperi

gulperi New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba bir hafta önce yavru muhabbet kuşu aldım ama elime alistiramadim. Dışarı cikarttigimizda uçuyor evi öğrendi ama ele gelmek hiç istemiyor. Yem koydum elime zaten yemle pek alakası yok.dışarı çıkmak uçmak istiyor ama bizimle ilgilenmek ele gelmek istemiyor :( ince bir örtü orttugumde elime geliyor ama özgür kaldığında yine gelmiyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    biraz sabırlı olmanız gerekiyor kafes içinde iken onunla daha çok ilgilenin kafes içine elinizi uzatarak onu ürkütmeden sevin ve güvenini kazanmaya çalışın zamanla oalcaktır..

3. gulperi

gulperi New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim Alperen Buğra bey Salıncağı vardı onu çıkardım tuneklerini de çıkardım o şekilde daha iyi olacak sanki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:40 --

Sizce ne kadarlik gibi bu kuş

4. Yusufcukh

Yusufcukh Member

Beğenileri:
    0
    gagasına bakılırsa çok yeni bi kuş max 1 aylık gibi geldi bana. üstadlar daha iyi anlar tabi. maşallah alıştırma konusunda zamana bolca ihtiyaç var :)

5. gulperi

gulperi New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim :) 1 aylık kuş uçabilir mi bizimki güzel ucuyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:05 -->-> Daha önceki mesaj 12:58 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 13:05 --

Sayfayı Paylaş