Karadeniz Pet

Ele alıştırma

gulperi

Yeni Üye
Merhaba bir hafta önce yavru muhabbet kuşu aldım ama elime alistiramadim. Dışarı cikarttigimizda uçuyor evi öğrendi ama ele gelmek hiç istemiyor. Yem koydum elime zaten yemle pek alakası yok.dışarı çıkmak uçmak istiyor ama bizimle ilgilenmek ele gelmek istemiyor :( ince bir örtü orttugumde elime geliyor ama özgür kaldığında yine gelmiyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

biraz sabırlı olmanız gerekiyor kafes içinde iken onunla daha çok ilgilenin kafes içine elinizi uzatarak onu ürkütmeden sevin ve güvenini kazanmaya çalışın zamanla oalcaktır..

Çok teşekkür ederim Alperen Buğra bey Salıncağı vardı onu çıkardım tuneklerini de çıkardım o şekilde daha iyi olacak sanki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:40 --

Sizce ne kadarlik gibi bu kuş

Çok teşekkür ederim :) 1 aylık kuş uçabilir mi bizimki güzel ucuyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:05 -->-> Daha önceki mesaj 12:58 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 13:05 --

Geri