petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ele alıştırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Sinan Çakır tarafından 21 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Mehmet Sinan Çakır

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 3 tane muhabbet kuşum var elime bir türlü alıştıramıyorum 3ü de benden korkuyor. 2 si dişi 1 erkek aynı kafesteler. Biri dışardan geldi diğer 2 si hiç bir zaman benimle iletişim kurmadılar ilki benimle ilk aldığım haftadan sonra kesti nasıl ele alıştırabilirim?

2. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    aynı kafeste 3 kus varsa alıstırmak bıraz zor olacaktır cunku kuslar sızle degıl bırbırlerıyle ılgılenırler ama sız yınede ılgılenın kuslarla belkı alıstırabılırsınız ama zor olacaktır

3. Mehmet Sinan Çakır

Beğenileri:
    0
    Ayırmam mı gerekiyor ama onlarında bir kalbi var sonuçta 3. kuşu istekle almadım balkonda yakaladım birisinin evinden kaçmış

-
    YANİ DEMEK İSTEDİĞİM NASIL ELE ALIŞTIRIRIM AYIRARAK MI ?

#3 Mehmet Sinan Çakır, 21 Ocak 2016
    Son düzenleme: 21 Ocak 2016

Sayfayı Paylaş