petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ele Gelmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkcan TÜR tarafından 1 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Berkcan TÜR

Merhaba arkadaşlar oğlum bana alıştı parmagımı önüne götürünce çıkıyor agzıma yaklaştırıp konusuyorum omzuma koyuyorum saçlarımla oynuyor fakat saldıgımda odamda 3 tane belli yerleri var oralara konuyor başka yere konmuyor kafesinede kendi gidip hiç konmadı banada kendi istegiyle gelmiyor kendim yanına gidip alıyorum nasıl düzeltebilirim bu davranışlarını yardımlarınızı bekliyorum üstadlar saygılar.. :)

2. mert ulu

mert ulu Guest

3. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    akşamdan dışarı sal sabaha girmiş olur -- bnmki dıarda uyuyodu sabahın köründede heralde kafese geri geçiyodu

4. Arslan BEY

konmasını istemediğiniz yerlerde elinizi çırparak uzaklaştırın benim hep perdeye konuyordu zamanla bıraktı umarım sizdede işe yarar

Sayfayı Paylaş