petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ele nasıl alıştırırım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve hanifitunc tarafından 9 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. hanifitunc

hanifitunc New Member

Beğenileri:
    3
    Muhabbet kuşum henüz 1 buçuk aylık fakat ele nasıl alıştırılır bılmıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım teşekkürler.

#1 hanifitunc, 9 Ağustos 2016
    Son düzenleme: 9 Ağustos 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    avucunuzda sevdiği şeyleri yedirebilirsiniz elle tutmayın ve sakın aç bırakıp o şekilde alıştırmayın sürekli ilgilenin ve başka yere konduğunda ilgisini çekmeye çalışın parmaklarınızla oyun oynayın güvenini kazanın zamanla gelecektir

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    737
  4. koraykaygusuz

koraykaygusuz New Member

Beğenileri:
    0
    Ustadim ele alistirmak istiyorsan kafes icerisindeki.kusu urkutmeden parmagini gogsune dogrunyaklastir bir sure kacar sonra yorulunca parmaginla oynamaya baslar ve alisinca da parmaginda durur fakat bunlari yavas ve sakince yap kusu tutmaya calisma birdaha hic eline gelmez. bi yarim saatini ayirirsan yarin saatin sonunda muhtemelen kus parmaginda olacaktir. daha sonrasinda elinde yem takviyesiyle guvenini kazanirsan daha parmagindan inmez :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş