Karadeniz Pet

Elimdeki yemi yedi bakarmısınız

• Konbuyu başlatan Ayberk Köse
  • Başlangıç tarihi
A

Ayberk Köse

Guest
Dün kafesin içinde. Ve dışında 5-6 kez elimdeki yemi yedi fakat elime atlayıp yemedi olduğu yerden uzanıp yedi kuş yavaş yavaş alışıyormu dersiniz devamında neler yapmalıyım

Alisiyor alisiyor fazla aç bırakmayın kuşun göğsünü işaret parmaginizla sevin ve yemi avucunuzla değilde parmaklarinizla birer birer verin daha iyi olur

Hiç aç bırakmadım yemleri duruyor ama ben elimle veriyorum elimden de yiyor elime gelmesi için parmakla tek tek mi veriyim kafeste tünekte otururken

Yok benim dedigimi kafes dışında yapın kendi tecrubem suan yazarken bile rahat bırakmıyor parmagimi hareket ederken görünce yapisiyo özellikle telefonla oynarken aynı şekil devam edin konusmayida unutmayın kusunuzla

Benim sevmemden korkuyor biraz önceden korkuyodum kuştan ani hareketlerle kuşu da korkutuyodum ama şimdi korkmuyorum uğraşıyorum alıştırmaya tam nasıl vericem anlamadım işaret parmağıma 1 tane koyup öyle mi yappıcam elime gelmesi için nasıl bi taktik uygulayacam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 15:06 --

Varmı tahmini olan varmı sevmeye çalışırken çok tedirgin duruyor

eline parmagına alışmadan cıkarma dısarı bence kardeş sonra zor oluyor peşinde dolanırsın:)

Geri