petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

elime aldığımda iki ayağını birbirine düğüm atıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbet_kuşu755 tarafından 10 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
  2. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Sağ bacağında ne var kuşun? Kırmızılık?

3. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Çarpık bacaktır ondan korkudan yapiyordur

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Tüylerinde de sıkıntı var sanırım.

5. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    Ayagi kirildi

6. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    İlk fırsatta veterinere götürün.Kuşun durumu çok vahim

7. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim Allah sana merhamet versin kirik okdugunu biliyorsum hala burda mesajmi bekliyorsun yaw git veterinere senin ayagin kirilsa ebeveynlerin beklermiydi (?) Bir dusun yaw oda bir can oda yeter artik anlayin bunlari protesto edecem artik en az 500 tane boyle gormusumdur yeter artik ...HAYVANLAR ACI ÇEKMEMELİ ...

8. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Veterinere gittiniz mi? Umarım gitmissinizdir???

9. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    ben daha 11 yaşında kız çocuğuyum veteriner aramadık mı sanıyorsun bende çok üzülüyorum 10 tane veteriner gezmişizdir ama hiçbiri kuşlardan anlamıyor ebeveynlerimde çok ciddiye almıyor zaten bu yıl takdir getirmessen kuşları atarım diyorlar benim yapabileceğim bir şey yok mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 19:50 --

veterinere gitmedik ben daha 11 yaşında kız çocuğuyum veteriner aramadık mı sanıyorsun bende çok üzülüyorum 10 tane veteriner gezmişizdir ama hiçbiri kuşlardan anlamıyor ebeveynlerimde çok ciddiye almıyor zaten bu yıl takdir getirmessen kuşları atarım diyorlar benim yapabileceğim bir şey yok mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:04 -->-> Daha önceki mesaj 19:51 --

hem maddi durumumuzda iyi değil bir tek devlet veterinerine izin veriyorlar ama devlet veterineri iyi değil diye düşünüyorum hem bir sürü kişi vardır orada kuşlarla ilgilenmezler

10. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Bakabilecek birine ver o kuşları sen canım. Etrafnda var mi bilmiyorum. Ne Yapılır böyle bir durumda onu da bilmiyorum. Bu kadar kötü olmasaydı keske ailen.. Yaşın 18e geldiginde en azından bir kuş edin. Ailen de umarım vicdanlı kisiler olabilir biarn önce..
    Sen derslerine iyi çalış. Belki iyi olursa derslerin ailen de kuslarına iyi bakar.
    Allah hidayet versin ebeveynlerine.

11. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    etradımda bir sürü kişi var ama hepsi önceden kuş beslemiş ve hepsinin beslediği kuşlar hep ölmüş o yüzden güvenemiyorum 18 e daha çoooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk var tam 7 yıl

12. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    11 yas bir hayvan icin hic ideal degil bnce ben 15 yasindayim zar zir aldirdim ve bn kuslar hakkinda cok bilgi bikiliyorum ve ogrendikten sonra aldim bnce o kusu bakabilecek birine ver :)

13. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Avcılarda istanbul veteriner kliniğine git. Orası fazla almaz. Benim de çok maddiyatım iyi değil ama git kredi kartın varsa öde faturayı göster bana karşılayım masrafını yazık yaw.

Sayfayı Paylaş