petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Elime alistimi sizce??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ecrinsude tarafından 10 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Ecrinsude

Ecrinsude Member

Beğenileri:
    0
    https://youtu.be/c0jebFpYvAQ

Kusumu yeni aldim 1 hafta önce elime alistirmaya calisiyorum
    ..alismismi neden ucup gidior napmam lazim ?? Bilemedim

2. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    maaşallah kuşunuza,size alışmış fakat elinize alışmamış,kafesindeyken avucunuza yem koyup yedirin,yem yerken avucunuza gelsin,yine kafesindeyken parmağınızı göğsünün altından ayaklarına doğru uzatıp parmağınızın üzerine çıkıncaya kadar "atla" yada "gel" gibi komut sözcüğüne alıştırın,kafesin dışına parmağınızın üzerindeyken çıkartıp konuşun onunla,parmağınızdan omuzunuza konmasına alıştırın yoksa uçunca kafanıza konar tırnakları başınızı acıtır.

3. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Sevdirmesi cok iyi bisey alismis bnmki 1 ay oldu sizinki gibi asla durmuyor . Kacmasi zamanla olacak zamanla size alisacak siz egitime devam edin maşaALLAH :)

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Cetin bey'in dedigi gibi size alismis ancak elinize alismamis. Yani guven tam oturmamis. Severken avuclar gibi kafasinin yukarisindan elinizle severseniz kusunuz refleks olarak geri ceker ve sizden cekinir bir tehlike sinyali olarak algilar. Avuclamadan parmaginizla boynunun altini sevmeye calisin.

#4 cocomade, 10 Aralık 2015
    Son düzenleme: 10 Aralık 2015
  5. kenankaram

kenankaram Member

Beğenileri:
    0
    maşallah güzel kuş alışmak üzere size ama kuşunuzu severken aşağıdan yukarı doğru tüylerini kabartacak şekilde severseniz daha iyi olur

6. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Zaman herşeyi ilacı forumdaki eğitim konularını inceleyin.

7. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    İlk günler bu kadar ileri gitmeyin bence Kafes içi alıştırma yapın sonra kaşırsınız.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş