Karadeniz Pet

Elime geliyor, omzuma geliyor, kafama çıkıyor fakat bir sorun var

Aaaaa

Paylaşımcı Üye
dediğim gibi başlıktakileri yapıyor kuşum 2,5 aylık erkek bi kuş karnına değdirmediğim halde zıplayıveriyor parmağıma omzuma zıplıyo kafama çıkıyo geziniyor fakat avcumu yaklaştırınca bağırıyor geri gerneşiyor filan, bunu nasıl aşabilirim bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim

o da zamanla olsun isterseniz artık yani bulupta bunamayın..herkes sizin yapıyor dediklerinizi yaptırabilmek için uğraşıyor :)

bunları denememe rağmen bu şekilde abdurrahman abi alalı 1 ay oldu halbuki önceki kuşlarımda bu yoktu kafasını okşatırlardı elime rahatça alırdım .bunda bu a.şamayı aşamadım bir türlü...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:48 --

o da zamanla olsun isterseniz artık yani bulupta bunamayın..herkes sizin yapıyor dediklerinizi yaptırabilmek için uğraşıyor :)

ne demek istediğinizi anlıyorum filiz hanım fakat şikayetim şu yönde; alalı 1 ay oldu ve bu mevzuyu aşamadık ciyak ciyak bağırıyor halbüki ürkütecek hiçbirşey yapmıyorum. diğer kuşlarımda daha kısa sürede bu evreyi atlatmıştım bunda neden böyle oldu veya nasıl aşabilirim bunun peşindeyim. umarım açıklayıcı olup kendimi ifade edebilmişimdir size

bunları denememe rağmen bu şekilde abdurrahman abi alalı 1 ay oldu halbuki önceki kuşlarımda bu yoktu kafasını okşatırlardı elime rahatça alırdım .bunda bu a.şamayı aşamadım bir türlü...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:48 --

ne demek istediğinizi anlıyorum filiz hanım fakat şikayetim şu yönde; alalı 1 ay oldu ve bu mevzuyu aşamadık ciyak ciyak bağırıyor halbüki ürkütecek hiçbirşey yapmıyorum. diğer kuşlarımda daha kısa sürede bu evreyi atlatmıştım bunda neden böyle oldu veya nasıl aşabilirim bunun peşindeyim. umarım açıklayıcı olup kendimi ifade edebilmişimdir size

biz o aşamaya bile gelemiyoruz :) benim anladığım her kuşun karakteri farklı oluyor..hiç uğraşmadığı halde yanından ayrılmıyor arkadaşımın kuşu, ben ise tüm vaktimi harcıyorum milim milim ilerleyebiliriyoruz..nasip işi herhalde bu da...

neyse sabredip görücez ileride bakalım teşekkürler yorumlarınız için

hayırlı olsun kuşunuz zaman her şeyi halleder oda sizi zamanla kabul edecektir.

teşekkür ederim, alalı 1 ay oldu gerçi

Geri