Karadeniz Pet

Elimi isirinca oldurdum/Kusu aniyoruz

KuşumYasuo

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Muhabbet kusunu kizin elini isirinca sinirlenen meyve bıçağiyle kusunun kalbini cikardi fotografini cekip sosyal medyada paylasti ve kusuyla dagla gecti. O KUSUN MEKANI CENET OLSUN KUSU SEVGIYLE ANIYORUZ
57d3baed67b0a93a884316b3.jpg

Onu nasil yapti ya kalbim yaniyo hayla gordukce Yazik ya

Arkadaslar sitede farkindalik yaratalim +1

bence adını yazın tepki yağsın bu canavara adını gizleyerek bir yere varamayız biz canla başla gözümüz gibi bakıyoruz burada bu paylaşımları bu olayları görünce içimiz yanıyor fotoğrafa bakmaya bile yüreğim kaldırmadı yazık..

Hocam bu konuda tepkiler bayagidir var o sahisin adi internet politikasi taragindan hicbiryerde duyurulmuyor hatta paylasmak yasak diye biliyorum

Bir ara imzalar toplanmisdi ama baktim unutulmus farkindalik yaratim dedim sadece boylr bir olay unutulmamamli

Savcılığa şikayet edilebilir, konu empatinin gündemine taşınabilir empati grubu bu tarz konular hakkında suç duyurusunda bulunuyor kayıtsız kalmıyor. Fotoğrafı görünce çok kötü oldum.

Üzülüyoruz ama bu yetmiyor işte maalesef yetmiyor. Şahsın cezalandırılması lazım. Örnek dilekçe atabilirim suç duyurusunda bulunabiliriz. Para cezası bile(bence yetersiz) bi nebze de olsa içimizi soğutabilir.

Bulunuldu saten vir miktar ceza aldiginida biliyorum ama arkadaslar boyle bi konuda neden kumse gorusunu soylemiuor 7 mesaj var orda kiraathane kurmuslar 130 u gecmis yorumlarimiz

Bulunuldu saten vir miktar ceza aldiginida biliyorum ama arkadaslar boyle bi konuda neden kumse gorusunu soylemiuor 7 mesaj var orda kiraathane kurmuslar 130 u gecmis yorumlarimiz
Linkini bulursanız atabilir misiniz? Cezalandırıldığı yönündeki haberi de ekleyelim buraya.

ben sadece anmak icin yptim bu konuyu sikauet etmek konusundada sikayetler acildi ve xazasini alip yerine oturdu bizi ustu asar

Açıkçası mesleğimden dolayı üstü beni aşmaz. Ben olayın gidişatını takip etmek istiyorum. Linki bulmaya çalışacağım.

Ben gezerken ortaya cikdi bende anmak amaciyla sizle.paylasyim cok eskiden olmus ve cazasini almks

Bu olay sonrasinda cok sikayet gelmis 2 3 yil once olmus sikayet sonrasinda zaten cezasini almis ben sadece anmak amaciyla paylastim dosya kapanmis

Ben gezerken ortaya cikdi bende anmak amaciyla sizle.paylasyim cok eskiden olmus ve cazasini almks
Unutmadığınız için tebrik ederim maalesef yaşananlar silinip gidiyor hafızadan. Bilinçlenmek önemli. Kızı buldum yaşı küçükmüş ve ceza aldığına dair bir şey bulamadım maalesef. Çocukları yetiştirirken doğaya, canlıya sevgi dolu yetiştirmeliyiz. İnsanların hayvanlardan üstün olmadığı bilincinde olmalılar. Bu bizlerin elinde.

Onemli degil ben hayvanlarima sevgi ile bagliyim dedigim gibi internetde gezince onume cikti bende sizle anmak icin paylastimbuda benim kuslarim

Bu nasil bir vicdan ya. Sovunce ağzı bozuk oluyoruz. Onu yapanı bana verseler 1 kasik suda boğarım. Allah kahretsin

Zamanında konuşmuştuk zannedersem bu konuyu . Ama maalesef cezalar çok yetersiz. Sosyal medya da olmasa hiç ceza bile almazlar gibime geliyor . Zaten bunu yapan kişi net ruh hastasıdır .Yazık

Geri