petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

elimizde büyüdü ama artık ısırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yener BÜYÜKTOKATLI tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Yener BÜYÜKTOKATLI

Beğenileri:
    0
    Yavruyken aldığımız, yem kırmasını bile bizde öğrenen dişi kuşumuz 5 buçuk aylık oldu.
    Ancak nedense son bir kaç haftadır bizimle iletişimi çok iyi olan kuşumuz bizimle ilgilenmez oldu, kafesine elimizi sokunca saldırıp ısırmalar başladı, ısırıkları o kadar şiddetli ki ısırdığı yerde kan oturuyor nerdeyse.

Hani dedim ergenliğe girdi kızıştı, ısırması ondandır diye düşünüyorum ama bu alışkanlığı artık hep böyle mi kalacak. kafesine elimizi sokamıyoruz, kafes dışındayken fazla ısırmıyor ama tepemizden inmeyen kuş bizimle ilgilenmiyor artık.

diğer çiftimin erkeğini yanına verdim pek iyi anlaştılar denemez.

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Baska ciftle yan yana getirdiyseniz zor alisir tekrar

3. Yener BÜYÜKTOKATLI

Beğenileri:
    0
    Diğer erkeği dün verdim yanına. Isırmalar kızışmadandır diye düşündüm.
    alışma sorunumuz yok zaten, çok agresiv oldu son 3 haftadır, fena ısırıyor kafesindeyken.
    direkt saldırı moduna geçiyor, korkma ürkme yada kaçma yok.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kafesi iyi sahiplenmis zaten bu kanatlilar bizim kafesle oynamamizi pek sevmez

Sayfayı Paylaş