Karadeniz Pet

Elle besleme,büyütme(Semih Görcüer)

semihsel

Yeni Üye
Arkadaşlar meraba..profesyonel olarak elle büyütme işiyle uğraşyrm..daha önce forumda ayrıntılı olarak bu işle ilgili paylaştığım bir konum vardı ancak çok uzun olmuş gibi yorumlar alınca konuyu kapattım..konuyla ilgili bilgilendirme amaçlı paylaşımda bulunmayacağım..dileyen özel mesajla veya telefonumdan arayarak bilgi alabilirler..hertürlü yardımcı olurum..

Elimde büyüttüğüm son yavru ve elle besleme videosu..

Video

http://youtu.be/dIyF9P0oqdc

Bence her seyin dogali makbul. Zorunlu haller disinda yapilmamali.

hocam ben bu konuyla ilgilenmek istiyorum bi önceki konuya da mail attim size eğer dokumani elinizde varsa özel msj olarak göndere bilirmisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:08 --

çok şarirdim videoyu izleyinc e

Hocam bu sitede yayınladığım konu döküman olarak yok elimde..başka forum sitelerinde ayrıntılı olarak paylaştığım konular var..özel mesajdan atıyorum adresi..sormak istedğin soru varsa özel mesaj yoluyla sorabilirsin..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

özel mesaja izin vermiyor kardeşim site..25 sınırından dolayı..whatsabın varsa whataptan konuşabiliriz..numaram imzamda..

Arkadaşlar meraba..profesyonel olarak elle büyütme işiyle uğraşyrm..daha önce forumda ayrıntılı olarak bu işle ilgili paylaştığım bir konum vardı ancak çok uzun olmuş gibi yorumlar alınca konuyu kapattım..konuyla ilgili bilgilendirme amaçlı paylaşımda bulunmayacağım..dileyen özel mesajla veya telefonumdan arayarak bilgi alabilirler..hertürlü yardımcı olurum..

Elimde büyüttüğüm son yavru ve elle besleme videosu..

Video

http://youtu.be/dIyF9P0oqdc

ustam bende elle şırınga ile besliyorum şuan bi tane yavru ama sizinki kadar küçük değildi benim başladıgımda merak ettiğim kuş direk hortumu kendi alıyor agzına bu hale nasıl getirdiniz ?

ustam bende elle şırınga ile besliyorum şuan bi tane yavru ama sizinki kadar küçük değildi benim başladıgımda merak ettiğim kuş direk hortumu kendi alıyor agzına bu hale nasıl getirdiniz ?

ilk günlerden itibaren beslerseniz kendi alışıyor zaten kardeşim..ilk 10 güne kadar hortum kullanmıyorum zaten şırınganın kendi ucuyla besliyorum..youtube daki diğer videolarımda görebilirsiniz..kuşu beslemeye 2-3 haftalıkken gibi başladıysanız benim videodaki gibi alışması zor..kendi yutmayacaktır..hortumu sizin sokmanız lazım kursağa..

ilk günlerden itibaren beslerseniz kendi alışıyor zaten kardeşim..ilk 10 güne kadar hortum kullanmıyorum zaten şırınganın kendi ucuyla besliyorum..youtube daki diğer videolarımda görebilirsiniz..kuşu beslemeye 2-3 haftalıkken gibi başladıysanız benim videodaki gibi alışması zor..kendi yutmayacaktır..hortumu sizin sokmanız lazım kursağa..

anladım sağolun hayvan birazz yıpranıyo gibi oluyo o yüzden pekte öyle vermek istemiyorum dal darı falan yiyo daha yem kıramıyo bende ki o yüzden yine günde bir defa veriyorum

Geri