petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Elle besleme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sami Eki tarafından 10 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Sami Eki
    Gizli

Sami Eki Guest

Dün gece 5. Yavrum yumurtadan çıktı, aslında 6. Yumurta ama 5. Döllenmemiş öyle olunca ilk yavru ile arasında epey bi fark var
    Sabah yavrular bir arada duruyorlardı en ufağın kursağı boştu, ikindin yavruluğun giriş ağzının oraya gitmiş yine kursağı boş, saat 8 civarı baktım yine boş seside gitmiş, elle besledim ama kaç saatte bir beslemek lazım ağzının içine kadar sokmadan kibrit çöpüyle emdirdim bi sıkıntı olur mu?
    Elle besleme yapanlar biraz bilgi verebilir mi?

2. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    şırınga ile beslemek daha uygun ama okadr küçük yavruya braz zor. netten bakarsan videolu anlatım bulabilirsinz.diğer yavruları alın bikaç saat o küçük yavruyu anne baba besler geri diğerlerini koyarsınız ben genelde bu şekil yapıyorum.

3. Mehmet Gündoğdu
    Gizli

ya bende yuvalık koydum tecrübem yok anaları beslemiyomu bunları bana kalırsa ölür yavrular hiç koymayam yuvalık böyle olacaksa..

4. Sami Eki
    Gizli

Sami Eki Guest

Peki yavruları alıp koyunca onları dışlamak gibi bir durum oluşmaz değilmi? Bide bunu kaç kez hangi aralıkla yapmam lazım

5. Sami Eki
    Gizli

Sami Eki Guest

Sayfayı Paylaş