Karadeniz Pet

elma sirkesi

ufuklarotesi

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba. kuşuma elma sirkesiyle suyu karıştırıp ağzına ara ara damlalıkla damlatıyordum. ctesi günü yeni bunu yaptım ancak sirke sanırım biraz fazla geldi ki kuşum 1 gün birşey yemedi. bir de ara ara ağzını açıp açıp kapatıyor. sanki elmwa sirkesi bogazını yakmış gibi. dün şırınga mamalıkla kursağı boş kalmasın diye mama verdim. keyfi yerinde. bugün hafif hafif yemek yemeye başladı ama fazla iştahı yok gibi. ağzını da oyle çok açıp kapatmıyor. kuşum da ne olmuş olabilir. kalıcı bir zarar vermemişizdir inşallah. yemek yemesi, iştahı filan düzelir mi?

solunum yolları rahatsızlıgı baslamıstır. Size kim dediki agzına sürekli sirke damlatın dıye ?

Geçer mi ki bari. Ne yapmalıyım. Ya aslında suyuna damlatiyordum bir iki damla ara ara. O gün öyle boşluğuma geldi ağzına damlattim. Su saatten itibaren ne yapmalıyım peki

Son düzenleme:
Geçer mi ki bari. Ne yapmalıyım. Ya aslında suyuna damlatiyordum bir iki damla ara ara. O gün öyle boşluğuma geldi ağzına damlattim. Su saatten itibaren ne yapmalıyım peki

veterinere götürün görmeden kimse anlayamaz tam ne oldugunu

Geri