petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

elma sirkesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ufuklarotesi tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. ufuklarotesi

ufuklarotesi New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar merhaba. kuşuma elma sirkesiyle suyu karıştırıp ağzına ara ara damlalıkla damlatıyordum. ctesi günü yeni bunu yaptım ancak sirke sanırım biraz fazla geldi ki kuşum 1 gün birşey yemedi. bir de ara ara ağzını açıp açıp kapatıyor. sanki elmwa sirkesi bogazını yakmış gibi. dün şırınga mamalıkla kursağı boş kalmasın diye mama verdim. keyfi yerinde. bugün hafif hafif yemek yemeye başladı ama fazla iştahı yok gibi. ağzını da oyle çok açıp kapatmıyor. kuşum da ne olmuş olabilir. kalıcı bir zarar vermemişizdir inşallah. yemek yemesi, iştahı filan düzelir mi?

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    solunum yolları rahatsızlıgı baslamıstır. Size kim dediki agzına sürekli sirke damlatın dıye ?

3. ufuklarotesi

ufuklarotesi New Member

Beğenileri:
    0
    Geçer mi ki bari. Ne yapmalıyım. Ya aslında suyuna damlatiyordum bir iki damla ara ara. O gün öyle boşluğuma geldi ağzına damlattim. Su saatten itibaren ne yapmalıyım peki

#3 ufuklarotesi, 2 Mart 2015
    Son düzenleme: 2 Mart 2015
  4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    veterinere götürün görmeden kimse anlayamaz tam ne oldugunu

5. ufuklarotesi

ufuklarotesi New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler