petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Elme havuç verebilirmiyiz nasıl ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve alperzeybek tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. alperzeybek
    Gizli

Merhaba Kuşlarıma Elma ile havuç vermek istiyorum . Rendeleyipmi vermek lazım yoksa ince soysamda yerlermi . Ve verdikten ne kadar süre sonra almam gerekir bayatlarsa kusları hasta eder diye duydum.

2. Ceren Çağlayan
    Gizli

Rendeleyip de verebilirsiniz kucuk dilimleyip kafese de asabilirsiniz. Elmalar ve havuc cok cabuk karariyor, karardiginda cikarin kafesten. Iki saat heralde, emin olamadim.

3. alperzeybek
    Gizli

ben havucları kucuk parcalar halınde dogrudum ana yemın yanına kucuk yemlıge koydum bakmadılar bıle pek ılgı gostermıyorlar

4. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Meyve sebzeleri rendeleyip icerisine 1 tane cicibebe biskuvisi ufalayarak verebilirsiniz. Bizimki oyle yemeyi daha cok seviyor.

5. alperzeybek
    Gizli

tamam teşekkür ederim peki ana yemi kaldırayımmı bunları verirken ?

6. Furkan ÇETİN
    Gizli

Elma çekirdeğini verme zehirlenir kuş.

Sayfayı Paylaş