Karadeniz Pet

Elveda Koko

• Konbuyu başlatan Toprak Akalın
  • Başlangıç tarihi
T

Toprak Akalın

Guest
Sabah annem beni kaldırdı, koko kaçtı dedi. Kaçtığı yere gidip bakmış, kapıcısı ile konuşmuş sonra gelip beni uyandırmış. Bir de ben gidip baktım o taraflara ama ben de bulamadım. Ama aramaya devam, onun uçtuğu söylenen siteye her geçtiğimde bakacağım. Diyorum keşke avusturalyada olsaydık hayvan ölmezdi en azından, buralarda soğuk rüzgarlar esiyor, üşütür.

İşte ilk günü: http://www.muhabbetkusu.com.tr/showthread.php?t=14788

Özleyeceğim seni koko...

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inş bulursun veya biri bulur çünkü hava koşullarından önce kedi veya kargalar saldırabiliyo inş biri bulur

Geçmiş olsun kardeş , inşallah en kısa zamanda bulursun , yakında ki ağaçlara bakarsan muhtemelen bulursun çünkü çok uzun menzilli uçamaz kuşlar illa ki bir ağaç dalına pusmuştur.

bilezik numarası falan varmıydı ? , en azından misafirlikte falan gördüğünde tanırsın

bilezik numarası falan varmıydı ? , en azından misafirlikte falan gördüğünde tanırsın

Bilezik numarası mı . ? İlginç .:) Zaten kuşunu tanıması için bilezik numarasına gerek yok , kuş tanınmayacak gibi değil çok güzel maşallah . Ayrıca bilezik numarasında sadece yıl yazar ayrıntılı bilgi vermez..

Yok vallahi bulamadım ya. Kafesi balkona koydum biraz da yem döktüm belki bir umut gelir. Bilezik yoktu.

Geçmiş olsun, inşallah bulursun.. KAfesine alışık bir kuşsa bir umut gelir..

Bilezik numarası mı . ? İlginç .:) Zaten kuşunu tanıması için bilezik numarasına gerek yok , kuş tanınmayacak gibi değil çok güzel maşallah . Ayrıca bilezik numarasında sadece yıl yazar ayrıntılı bilgi vermez..

ya bizim sitenin bilezikleri varya isim telefon no falan yazıyo :D öyle bişeyse dedim

ya bizim sitenin bilezikleri varya isim telefon no falan yazıyo :D öyle bişeyse dedim

Yok yav sen bilezik konusunu yanlış anlamışsın .:) Üreticiler eğer özel yaptırırsa ismi yazar ki bu isimlileride genelde satmazlar. :D Diğer bileziklerde yıl yazar sadece.:)

Pek ümitli değilim ama umarım bulurum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:17 -->-> Daha önceki mesaj 14:13 --

Kuş geri geldi. Geldi ama geri de gitti. Balkona çıktım bir baktım benim kuşun sesi geliyor. Baktım baktım en sonunda elektrik direğinin üstünde buldum. Aşağı indim kafesini falan indirdim ama yok kaldı orda inmiyor. Sopa uzattım tünek gibi gelsin üstüne diye sopa da çok kısaydı. En son dedim uçsun biraz nereye giderse oradan alayım dedim sopayı hafif yukarı fırlattım iki sokak ötedeki siteye gitti. Şimdi bekliyorum, gördüğüm yerde zıplayacağım üstüne.

Keske daha uzun sopa bulsaydiniz

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Öyle yaptım ama direk baya uzundu ne oradan yemi görebilirdi ne o kadar büyük sopa vardı. Ya hayvan göz kırpıp kaçtı ya olabilir mi böyle şey...

Malesef hayır.

Ben olsam kusum icin sokagi mahalleyi turlardim aksama kadar

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Merak etmeyin çok dolaştım. Ama tam arkamdaki sitede 20 bina var her binada 10 kat her katta 3 daire var. Ve o tarafa doğru uçtu kendi geldi geldi gelemedi yapacak bir şey yok kuş maceram şimdilik biter.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

Bana son selamı:

ebyjyjar.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:29 --

Bu gün bir tanıdık aradı bizim evle yaklaşık 1 km uzakta. Dedi senin kuşu bulduk, apar topar evlerine gittik. Evet beyaz bir kuş vardı ama bizim kuş değildi. Onu alıp eve geldim. Dişi bir kuş. Buyrun fotoğraflar.

3age6y9a.jpg

a9una4yv.jpg

Diğer kuşunuz da kaçmasaymış, güzel bir çift olurlarmış.
Hayırlısı, inşaallah bu güzelle iyi anlaşırsınız.

Vallahi bu çok sakin, belki daha yeni geldiğindendir. Parmağa falan geldi hafif zorlamayla yakinda alışır. Ayrıca belki buralardan birinin kaçan kuşudur eğer buysa bana özelden yazsınlar