petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Emanet etmek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Sami Ünal tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Sami Ünal

Selamun Aleyküm arkadaşlar;
    Ben bayramı memleketimde geçirmek için Kayseri'ye gittim. Gitmeden önce muhabbet kuşumu komşumuza emanet ettim ve gittim. Başlangıçta bir hafta kalmayı planlıyorduk ama işler güçler derken bir hafta oldu 19 gün :) Nihayet kuşuma 1 saat önce kavuştum. Sağolsun komşular çok iyi bakmışlar Fıstık'ıma. Sorum ise şu kuşum bende soğumuş mudur?:confused: Çünkü bana biraz öyle geliyor :( Ayrıca kuşumu emanet ettiğim komşumda da bir muhabbet kuşu vardı!

2. Tevfik AKTUNÇ

Hemşehrim merhabalar, öncelikle kuşunuz size fazla alışkın ise diğer insanların yanında o kadar uzun süreden sonra sizin yanınızda eskisi gibi davranmaz. İnsanlardan kaynaklanan sorun olmasa bile en büyük etkisi onlarında muhabbet kuşlarının olmasından ve ortamının değişmesinden kaynaklanır. Fakat fazla üzülmeyin, kısa sürede tekrar alışır 2-3 gün içerisinde ;)

3. Ali Sami Ünal

sağolasın hemşehrim :) rahatladım şimdi...

Sayfayı Paylaş