Karadeniz Pet

Emeğe Saygı (Ümit BAY)

Ümit BAY

Paylaşımcı Üye
Sevgili Arkadaşlar 1 Ayı Geçkindir Burada Sizlerleyim Bir Üretici Olarak Yardım Etmeye Çalışıyorum Bilgi Ve Tecrübelerimi Siz Dostlarım İle Paylaşıyorum Özel Olarak Gelen Mesajlara Bile Elimden Geldiğince Cevap Vermeye Çalışıyorum Elimden Geldiğince Bazen İnsanlık Hali Bunala Biliyorum Sıkıla Biliiyorum Bazen Arkadaşlarımız Sordukları Soruların Cılkını Çıkarıyor Söylemek İstediklerim Bunlar Değil Beni Zaten Bir Çoğunuz Tanımakda Özellik İle Yardım Ettiğim Arkadaşlarla Nasıl İlgilendiğimide Biliyorsunuz Konumuza Gelelim.

Herşey Güzel Sorular Soruluyor Cevaplar Alınıyor Özel Mesaj İle Yada Konu Altına Bu Gün Bazı Şeyler Farkettim .

* Özel Mesaj İle Yardımcı Oldugum Bir Kaç Arkadaş Benden Bilmedikleri Konular Hakkında Bilgi Alıyorlar Kimsenin İsmini İfşa Etmeyeceğim Sonra Başka Sitelerde Bunları Kendi Tecrübeleriymiş Gibi Anlatıyorlar.

*Konu Altına Bir Kaç Arkadaşımız Yorum Yapıyor Herhangi Bir Konuya Atıyorum Örneğin Bir İlaç Yada Katkı Maddesi Vs Önce Bunların Yararını Anlatıyorlar Sonrasında Aslında Ben Onun Bi İşe Yaramadığını Örnekleyerek Anlattığımda Başka Sitelerde Benim Ağzımdan Çıktığı Gibi Kendi Tecrübeleriymiş Gibi Anlatılıyor.

O Arkadaşları Hiç Bir Şekilde İsimlerini İfşa Etmiyeceğim . Sadece Hep Dediğim Emeğe Saygılı Olalım Bilgi Paylaştıkça Güzeldir Ama Adabı İle Hepinize İyi Forumlar Bu Konuyuda Sadece Bu Olaylar Canımı Sıktığı İçin Siz Dostlarım İle Paylaşmak İstedim Hepinize Hayırlı Ve Bol Üretimler

Tabi ki insanlar öğrendiklerini başka kişilere aktarabilir bu durum bilinçli birer hobici üretici olmamızı sağlar ancak konunun veya açıklamanın aynısı koplaya yapıştır yapılıyorsa emeğe saygı göstermek lazım ve isim paylaşmak lazım. Ayrıca benim bir üretimim varsa bunu ben üretmişsem bunu dahi paylaşırken isim belirtilmelidir diye düşünüyorum.

paylaşılmayan bilginin ne önemi var tabi paylasılcak forum burası herkes kusuna yardım etmeye calsıyor burada

paylaşılmayan bilginin ne önemi var tabi paylasılcak forum burası herkes kusuna yardım etmeye calsıyor burada

Ömer Bey Tabiki Paylaşılacak Ama buradaki Konumuz Paylaşmak Değil Başkasının Sözleri İle Bilmişlik Yapmak Lütfen Yanlış Anlamayın Nereye Vurgu Yaptığımıza İyi Bakım Zaten Bildiğimizi Paylaşıyoruz Bundan Şüphe Edilmesin Ömer Bey Yorumunuz İçin Genede Teşekkürler

Ömer Bey Tabiki Paylaşılacak Ama buradaki Konumuz Paylaşmak Değil Başkasının Sözleri İle Bilmişlik Yapmak Lütfen Yanlış Anlamayın Nereye Vurgu Yaptığımıza İyi Bakım Zaten Bildiğimizi Paylaşıyoruz Bundan Şüphe Edilmesin Ömer Bey Yorumunuz İçin Genede Teşekkürler

farklı düşünüyor olabiliriz fakat bence sizin mutlu olmanız gerekir eger dediğiniz kişiler doğru bilgiler veriyorsa birbaşkasına yardımcı oluyor demektir bilginin paylaştıkça güzel olcagını düsünüyorum

farklı düşünüyor olabiliriz fakat bence sizin mutlu olmanız gerekir eger dediğiniz kişiler doğru bilgiler veriyorsa birbaşkasına yardımcı oluyor demektir bilginin paylaştıkça güzel olcagını düsünüyorum

kopyala yapıstır ile agzımdan cıkanı aynı şekilde kendi cümleleri gibi anlatıyosa bu ayıptır yanlıştır bilmediği konuda yorum yapanlara her zaman karsı cıkmısımdır buda aynı sekil işte ömer bey