Karadeniz Pet

emin olamıyorum, problem midir?

• Konbuyu başlatan hmz
  • Başlangıç tarihi
H

hmz

Guest
merhaba arkadaşlar. benim kızım bir süredir kaşınma ve kendini didikleme ile ugrasıyordu. elime aldım kontrol ettim ama bit pire bulamadım. ayaklarında da hafif ölü deriler vardı. yara göremedim onun haricinde.
bugün tekrar iyi bi yıkamak istedim çok zorladı ama ilk seferinden daha iyi yıkadım kendisini. sonra altaki resimlerde görebileceğiniz 2 ufak boşlugu gördüm. yara yoki kan yok sadece bir kac tüylük acıklık. bunun haricinde kusta yeme icme veya halsizlik ishal hiç bir belrti görmedim. normalde yarım saat kasınmadan durmazdı ama zoraki banyodan sonra hic kasınmadı ve keyfi yerinde gibi. acaba bu bosluklar tüy döktüğü icin midir yoksa endiselenecek bir hastalık belirtisi midir?

tesekkürler.

1. foto

2. foto

edit: tam düzeldi dedim yine ufaktan ufaktan basladı aynı hareketlere.

Moderatör tarafında düzenlendi:
fotoğrafını koyarmısın:) kaç aylık

bence kuşunuz iyi görünüyor ama keşke yıkamasaydınız bu soğuk havada

bence kuşunuz iyi görünüyor ama keşke yıkamasaydınız bu soğuk havada

teşekkürler yorumunuz icin. yıkamam sebebim bana geldiğinde 2-3 aylık civarıydı suan da da sanırım 1 ayı gecti bana geleli. bu süre zarfında hiç suya deymedi bile. yıkamaktan kastım da kafesinin altlıgını cıkarıp 1-2 cm civarı ılık su koyup biraz ıslattıım. sonrasında da hemen kalorifer yanına gecirdim kurulayıp en sonda da kendi yaptıgım öğrenci isi ufak sobasını koydum yanına. bulundugu ortam da soguk değil zaten bir şey olmaz diye tahmin ediyorum.

inşallah:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:55 -->-> Daha önceki mesaj 15:51 --

benim muhabbet kuşlarımın yavrularıda şimdi hasta gibi mama yapmıştım ishal oldular herhalde şimdide uyuyorlar:) çok sevimliler

Geri