petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

en alt kafes yerden kac cm yuksek olmalıdır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve baris6106 tarafından 25 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. baris6106

baris6106 New Member

Beğenileri:
    0
    degerli arkadaslar sızlerden bır konuda yardım almak ıstıyorum 8 gözlü ahsap kafesım var ve en alt kafesın yerden yükseklıgı ne kadar olmalıdır duydugum kadarıyla en alt kafeslerde yavru alımında problem oluyormus konu hakkında bılgılerınızi paylasırsanız memnun kalırım

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    En alt kafesten yavru alamama gibi bir problem yaşamadım. BST'nin 10lu boxı var. En alt kafes 15cm. yüksekte.

3. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Box üretim kafeslerinde verim anlamında olumsuz bir durum pek yok gözlemlediğim kadarıyla.
    Tel kafeslerde ise biraz daha ürkek olabiliyorlar. Özelliklede yavrular.

4. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yerden yükseklik te yavru konusunda sorun olmaz benim görüşüm ama temizlik açısıında yüksek olması iyidir 15 cm en az.

5. baris6106

baris6106 New Member

Beğenileri:
    0
    bılgılerınız için tesekkur ederım arkadaslar

Sayfayı Paylaş