petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

En az 3 yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Arkadaşlar çiftim yumurtladı en az 3 yumurtası var. Ama yavruluğa uzunlamasına deil yanlamasına yatıyor. Bűyűk bi kuş olduğu için kuyruģu havaya kalkiyor bi de ortası delik olan yumurtaları toplayan tahtaya yatmiyor onu uzaklaştirmiş bi sorun olur mu ?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    yumurtaların üstüne yatıyor ama değil mi yoksa yanlış mı anladım

3. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Yatıyor kardeş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:32 -->-> Daha önceki mesaj 21:30 --

Sıkıntı çukur yok yumurtalar bir arada duramaz mi bu yuzden yumurtalar soğur mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:39 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

Bi de yuvalik kűçük olduģu için kuluçkaya yatarken sıkışıyo gibi kuyruğu havada kaliyor acaba bu yuzden midir? Yoksa normal kuluçka pozisyonu bu mudur?

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    en az üç yumurta diyince televizyonda çıkan en az üç çocuk haberleri geldi aklıma :D

5. zeynep beril

zeynep beril New Member

Beğenileri:
    0
    Darısı benimkilerin başına..

6. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Valla çok sevindim dunyalar benim oldu ilk çiftim ilk yumurtalarım dişi geldiğinde çeresi biraz mavili beyazdı şimdi uzun uğraşlar sonucunda şimdi koyu kahverengi inşallah gelecek tüm yumurtalarım çıkar ve bűyűrler.

7. umut aktas

benimkusun 5 yumurtası var sabah bi bakdım ip gibi sıraya dizmiş milim oynama yok şaşırdım 5 inide yanyana

8. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Cevap yok mu?

9. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Sıkıntı yok. sonuçta gövde ile yatıyor yumurtalara kuyruğu ile değil. Burada tek sorun yuvalığın küçük olması bir sonraki kuluçka dönemi için yuvalığı değiştirirsiniz olur biter. plastik folluklu yuvalıklar var onları kullanırsınız. Yumurtaların oyuk içinde olmaması konusuna gelincede, anneyi takip edin yuvalık dışına çıktığı bir zamanda yumurtaları oyuk içine toplayın. Bu esnada yuvalık kirli ise bakımını ve temizliğini de yapabilirsiniz.

10. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    ne şekilde yatıyorsa sıkntı yok

11. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Sıkıntı yok yok her şey yolunda - bi film geldi aklıma :D En az üç yumurta da ben istiyorum inşallah :D

12. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Cevaplar için sağolun arkadaşlar

Sayfayı Paylaş