petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

en cok tercih edilen köken hangisi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve proHayvNseveR tarafından 7 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. proHayvNseveR

yeni muhabbet kusu alıcam jumbo düsün müyorum diger hangi kökenler arasında en iyi olanı en cok tercih edileni hangisidir cekoslavakya vb. hangisi acaba ?

2. H. Mehmet YILDIZ

Çek önerebilirim sana en son yerli düşün bence :)

3. proHayvNseveR

niye yerliyi en son düsüniyim acaba? nasıl anlıcaz cek mi yerli mi satan kişi kandırmasın bizi :)
    simdiden tesekkürler

4. Mehmet ŞEKER

size önerim kuşu üreticiden alın. ben de size İngiliz öneririm.

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hollanda veya cekoslovak önerebilirim bende ;)

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    yerli kuş, diğer türlere göre hem üretimi kolay olur hem de hastalıklara karşı dayanıklı olur, ilk başlayan birine yerli öneririm...

7. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    en iyiden kastınız nedir ne amaç ile arıyosunuz kuşu üretim alışdırma konuşdurma vs.

8. İSMAİL ŞAHİN FİDAN

maalesefki hiç bir satıcı doğru dürüst ne ırkını ne yaşını nede cinsiyetini söyleyebiliyor.özellikle antalyada çok sahtekar var.yada bildiği halde yalan söylüyor.vede çoğu ırk kolay kolay bulunmuyor antalyada.ben çekoslovak,ingiliz,show jumbo arıyorum ama safkan yok hiç biri.yada yerli bi kuşu başka bir ırk diye satmaya çalışıyor.demem o ki mubiş alıcaksanız bilen birinden yardım alın.ayrıca bende ingiliz, çek, yada jumbo öneririm.üç ırktada pişman olmazsınız

9. proHayvNseveR

herkeze yorumları için tesekkürler

Sayfayı Paylaş