Karadeniz Pet

En güzel Erkek Parfümü

general1034

Meraklı Üye
Sizce nedir.

Yazsalarda bizde öğrensek en iyisini

kış aylarında pıe veya joop yaz aylarında versace blue,slazenger yeşil tüp veya extory elmalı

bu dediğiniz çok göreceli kavram bence, mesela kolonyadan örnek vereyim ben çam kolonyasını çok severim, evde benden başka kimsede sevmez :) şu anda kullandığım parfüm caldion.

diesel fuel for life özel zamanlarda
günlük spor koku olarak adidas ice güzel kokullar bana göre de

Kış parfümü olarak Armani Code yaz parfümü Armani Gio veya Lacoste Pour femme çok iyi.Yinede zevkine göre farkeder

Paco rabanne black xs , givenchy gentlemen only, paco rabanne one million.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Daha sonra diyorlar ki Tevfik herşeye karşı, Muhabbet Kuşları Soru Cevap kategorisine açtığı konuya bakar mısınız? Ben üyemizi uyarsam ben hatalı olurum, açacağınız kategoriye biraz daha özen gösterirseniz memnun olurum.

Daha sonra diyorlar ki Tevfik herşeye karşı, Muhabbet Kuşları Soru Cevap kategorisine açtığı konuya bakar mısınız? Ben üyemizi uyarsam ben hatalı olurum, açacağınız kategoriye biraz daha özen gösterirseniz memnun olurum.

haklısın kardeşim konu yanlış yere açılmış

Konuyu gerekli kategoriye taşımış bulunuyorum.
Bu arada DP Hugo b4 güzeldir, her daim kullandığım bir parfüm.

bu soruyu etraftaki bayanlara sormak lazım :) benim parfümümü kız arkadaşım alıyor hangisi hoşuna giderse. Sonucta genel amaç onlara hitap etmek :) benim kendi favorim her zaman one million :D