Karadeniz Pet

En Güzel Fotoğraflarınızı Gösterin

82516663258221772828.jpg

Allahım nasıl güldüm ya tellioğulları hahah.
O değilde abi, hangi fotokopi makinasıyla çoğalttın bunları? adobe? :D

Ana babaları üreme değil, ctrl c - ctrl v yapmış :D

Buda benden mıstık ve fıstık :)
72Ezza.jpg

Arkadaslar oglusumdan birkac kare allah omur verdikce berabebiz insallah .

Son düzenleme:
aBQBJ7.jpg
[/url][/IMG]
mutlu bebişler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 14:41 --

Wrvr2P.jpg
[/url][/IMG]
körpe genç ve yeni mutlu çiftim

8226Dk.jpg

nmmbRg.jpg

6qqDJ7.jpg

bunlarda benim dişilerim erkekleri daha hala bulamadık bakalım almanyadan beklioruz hayırlısı ile haftaya gelecek

BUNLARDA BİZDEN POOOZADA BAK 2.5 AYLIK OĞLUM

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

Maşallah tüm kuşlarımıza

BUNLARDA BİZDEN POOOZADA BAK 2.5 AYLIK OĞLUM

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

Maşallah tüm kuşlarımıza
Abi maşaALLAH da kuşun 2,5 aylikmi ,!?

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi ceresi masmavide ondan sordum

Abi ceresi masmavide ondan sordum

Abi ilk defa iki buçuk aylık kußun ceresini mavi gordum :)
bu yeşilde yavru güzelde maşallah ben aldığımda zaten böyle mor değildi cere seninkide erkek açıkçası cerede hafif koyuluk vardı siyahlık gibi sadece deliklerin etrafı biraz açık renkti ama beyazlık yoktu yavaş yavaş deliklerin etrafı açık mavi olmaya başladı o koyu siyahlıklarda koyu mavi(lacivert) gibi olmaya başladı öyle işte 1.5 ay önceki resmini gördün daha gagada bile siyahlık vardı

Abi ilk defa iki buçuk aylık kußun ceresini mavi gordum :)
bu yeşilde yavru güzelde maşallah ben aldığımda zaten böyle mor değildi cere seninkide erkek açıkçası cerede hafif koyuluk vardı siyahlık gibi sadece deliklerin etrafı biraz açık renkti ama beyazlık yoktu yavaş yavaş deliklerin etrafı açık mavi olmaya başladı o koyu siyahlıklarda koyu mavi(lacivert) gibi olmaya başladı öyle işte 1.5 ay önceki resmini gördün daha gagada bile siyahlık vardı
Çok ilginç :) tüyü kadar ömrü olsun bizimkide uyuyor :)

Geri