Karadeniz Pet

en iyi marka yem

Rassien

Onursal Üye
arkadaşlar amacım reklam yapmak değil sadece kuşum için hangi marka yem daha iyi olur hangi yemin içeriği daha iyi ve kaliteli sormak istedim yani biliyorsunuz bazı yemlerin içeriğinde gerekli olan tohumlar olmayabiliyor ya da boyalı ekmek olabiliyor aşırı yağlanma yapabiliyor ya da kaşınma yapabiliyor bu yüzden en iyi marka yem sizce nedir sormak istedim :)

Champion uzerine yem tanimiyor tuyleri hemen paril paril oluyor

Ben Bonnie kullanıyorum Champion da iyi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vitamin toplari bile var kemik gelisimi icin olanindan aliyorum ben birde meyvelisi var

vitacraft ya da versele kullanmayan ne anlar hangi yemin kaliteli olduğundan :)))

arkadaşlar amacım reklam yapmak değil sadece kuşum için hangi marka yem daha iyi olur hangi yemin içeriği daha iyi ve kaliteli sormak istedim yani biliyorsunuz bazı yemlerin içeriğinde gerekli olan tohumlar olmayabiliyor ya da boyalı ekmek olabiliyor aşırı yağlanma yapabiliyor ya da kaşınma yapabiliyor bu yüzden en iyi marka yem sizce nedir sormak istedim :)

Merhaba piyasada istediğin herşeyin olduğu bir yem ben görmedim (versele laga, bonie, garden mix, vitakraft, Witte Molen ) hepsini denedim birinde olan birinde olmuyor ama champion' un iki farklı yemi var tahıllı ve meyveli bu ikisini karıştırırsan kuşun tüylerinin daha renkli çıktığını bir kaç haftadan fark edebilirsin ben alışverişimi internetten yapıyorum iki paket 7- 7,5 gibi tutuyor mutlaka aradaki farkı görürsün:)

arkadaşlar önerileriniz üzere champion süpermix diye çok güzel bir yem buldum içerisinde tüm daRılar mevcut yulaf aspur keten ve nijer tohumu da bulunuyor bunun yanında deniz kabuğu ve havuç kurusu da bulunuyor hemde ekonomik
Champion Süpermix Muhabbet Kuşu Yemi 400 Gr GittiGidiyor'da 125054741

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 07:56 --

başka yem öneren yok mu ?:)

Son düzenleme:
içinde boyalı tanecikler varsa yaramaz

Vitakraft & Quik İyidir...

Geri