Karadeniz Pet

en iyi vitamin

Rassien

Onursal Üye
arkadaşlar ben kuşuma deep fix multisol almıştım bitmek üzere her cumartesi suluğuna 5 damla koyuyorum aslında elimdeki vitamin bitince avisol alıcaktım pet shopçu avivit daha iyi dedi bi arkadaşım da kuş besliyo süpervit forte mi ne dedi o da iyi olur dedi sizce hangisini almalıyım fiyat 1 aşağı 2 yukarı aynı zaten normalde kuşuma meyve vermek isterdim ama benim kuş mıy mıy 2 didekliyo o kadar pek sevmiyo meyveyi sevdirmek için ne yapmalıyım ve hangi vitamini önerirsiniz ayrıca tüy dmökümü için avisol-b varmış ondan almalımıyım ?:)

Sera

Birde "sera" canlandırıcı vitamin var galiba

Bana bir petshop önerdi ama fiyatı 25 tl olduğu için almadım.
Avi vit iyi diyorlar. Buradaki arkadaşlar genelde.
Bende avi vit aldım. Bence kaliteli

Ben de avi vit kullanıyorum. Faydasını gördüm. Bir tüpü uzun zaman gidiyor.

Avi vit avisol avidaire aviastım bunlar biyoteknik firmasının ürünleri.Ucuz diye herkes rağbet gösteriyor ama vitamin bakımından çok düşük ürünler.8 liraya avisol alıyorsunuz 3-4 kullanımda bitiyor.Çünkü içeriği güçlü değil.20 liraya sera vitamin plus alın aylarca kullanın.Vitamin değerlerini karşılaştırdığınızda göreceksiniz zaten farkı.Birisi alman birisi türk.Karar sizin.

Süpervit Forte öneririm (Supravit Forte diye değişmiş adı), Hıpramınchok-P bulabilirseniz daha iyi olur ama çakmasını değil orjinalini.

Denizli'de nerede bulabilirsiniz bilmiyorum ama veteriner malzemesi satanlarda Supravit Forte'yi bulabilirsiniz, ek olarak eczanelere sormanızda fayda var.

Süpervit Forte öneririm (Supravit Forte diye değişmiş adı), Hıpramınchok-P bulabilirseniz daha iyi olur ama çakmasını değil orjinalini.

Denizli'de nerede bulabilirsiniz bilmiyorum ama veteriner malzemesi satanlarda Supravit Forte'yi bulabilirsiniz, ek olarak eczanelere sormanızda fayda var.

Çakması ile gerçeği nasıl ayırtedilir?

Avi vit avisol avidaire aviastım bunlar biyoteknik firmasının ürünleri.Ucuz diye herkes rağbet gösteriyor ama vitamin bakımından çok düşük ürünler.8 liraya avisol alıyorsunuz 3-4 kullanımda bitiyor.Çünkü içeriği güçlü değil.20 liraya sera vitamin plus alın aylarca kullanın.Vitamin değerlerini karşılaştırdığınızda göreceksiniz zaten farkı.Birisi alman birisi türk.Karar sizin.

sera adlı bir petshop görmüştüm galiba çoğunlukla sera ürünlerini satıyorlar alıyım bende ondan zaten iyi olmasa bu kadar olmazdı parası

seranın ürünlerini tavsiye ederim ben kullanıyorum memnunum

Biyoteknikin ürünlerini begenmiyorum serinin ki güzel witte molen diye bir marka var çok iyi sonra veteriner ürünleriolabilir. Birde versele laganin ve wunder vogelin omni-vit diye vitaminleri var ancak kullanimlari bence profesyonel ilk gerektiriyor. Ayrıca pahali ürünler. Secim sizin ancak biyoteknik grubundan uzak durun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:50 -->-> Daha önceki mesaj 01:49 --

Unutmadan aminosol var nette bulabilirsiniz guzeldir

Kesinlikle SÜPERVİT öneririm.

Sera ve avi vit en iyilerden.

bnde elimdeki bitince sera almayı düşünüyorum öven çok oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:05 -->-> Daha önceki mesaj 08:05 --

Biyoteknikin ürünlerini begenmiyorum serinin ki güzel witte molen diye bir marka var çok iyi sonra veteriner ürünleriolabilir. Birde versele laganin ve wunder vogelin omni-vit diye vitaminleri var ancak kullanimlari bence profesyonel ilk gerektiriyor. Ayrıca pahali ürünler. Secim sizin ancak biyoteknik grubundan uzak durun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:50 -->-> Daha önceki mesaj 01:49 --

Unutmadan aminosol var nette bulabilirsiniz guzeldir

sera almayı düşünüyorum bulamassam süpervit veya senin dediğini alırım artık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:07 -->-> Daha önceki mesaj 08:05 --

Kesinlikle SÜPERVİT öneririm.

bu vitamini de güzel demişlerdi tercihim arasında süpervit de var öneriniz için teşekürler :)

Son düzenleme:
Biyoteknikin ürünlerini begenmiyorum serinin ki güzel witte molen diye bir marka var çok iyi sonra veteriner ürünleriolabilir. Birde versele laganin ve wunder vogelin omni-vit diye vitaminleri var ancak kullanimlari bence profesyonel ilk gerektiriyor. Ayrıca pahali ürünler. Secim sizin ancak biyoteknik grubundan uzak durun

Bit ilacını aldım biyoteknik'in işe yarıyor mu bilmiyorum ama bende hiç beğenmedim. Bebek yağına benziyor... ambalajı kötü ve ucuz da olması soru işareti bırakıyor..

Çakması ile gerçeği nasıl ayırtedilir?

Bende anlamıyorum. Aldığım yerden bu ürünün piyasada çakmasının dolaştığını söylemişlerdi. Onun için güvenebileceğiniz bir yerden almanızı tavsiye ederim.

Ama; Süperviti (Yeni adı Supravit) bulabilirsiniz. Eğer bulamama durumunuz olursa buradan gönderebilirim.

avi-vit yeni aldım.
teşekkür ederim

bitince sizin önerinizi denerim

Ben Supervit kullanıyorum, memnunum..

Geri