Karadeniz Pet

en iyi vitamin

Yok Veli, damla olanı, Avimec... Kullandım fakat pek beğenmedim.
Bit yok kuşlarda ama bundan sonra vilmectin kullanıcam 3 ayda bir önlem olarak...

hmm sırta damlatılan bende almayı düşünüyordum ama almıcam o zaman :)

Son düzenleme:
Avi vit avisol avidaire aviastım bunlar biyoteknik firmasının ürünleri.Ucuz diye herkes rağbet gösteriyor ama vitamin bakımından çok düşük ürünler.8 liraya avisol alıyorsunuz 3-4 kullanımda bitiyor.Çünkü içeriği güçlü değil.20 liraya sera vitamin plus alın aylarca kullanın.Vitamin değerlerini karşılaştırdığınızda göreceksiniz zaten farkı.Birisi alman birisi türk.Karar sizin.

VERSELE LAGA MUTA-VİT SIVI 30 ML

sera vitamin plus V

Bu iki üründen hangisi iyi.Baktığım kadarıyla versele laga daha iyi gibi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:04 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

Sera ve avi vit en iyilerden.

Avi vit avisol avidaire aviastım bunlar biyoteknik firmasının ürünleri.Ucuz diye herkes rağbet gösteriyor ama vitamin bakımından çok düşük ürünler.8 liraya avisol alıyorsunuz 3-4 kullanımda bitiyor.Çünkü içeriği güçlü değil.20 liraya sera vitamin plus alın aylarca kullanın.Vitamin değerlerini karşılaştırdığınızda göreceksiniz zaten farkı.Birisi alman birisi türk.Karar sizin.

sera vitamin plus V

Sera vitamin plus V kullanıyorum çok memnunum.

fiyatı ne kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:05 -->-> Daha önceki mesaj 01:04 --

sera vitamin plus V

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:04 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

sera vitamin plus V

bu vitaminlerin fiyatları ne kadar birde memnunmusunuz

Bende bugun avisol aldim. Eminonu ne gitmistim. Gidince vitamin aliim dedim ama biyokimya urunlerinden baska birsey yok. O yuzden avisol aldim. Ama bitince supra vit alacagim.

Hepsini kullandım ama Nekton gibisini görmedim.

Düz duvara tırmanıyor kuş. Hareketleri değişti. Avisol, avivit gibi ürünler kozmetik gibi geliyor bana.

Bende sera kullandım yıllardır.Sizde gönül rahatlığıyla kullanbilirsiniz.Yalnız fiyatı yüksek gelebilir.Mybestpetshopta seradan daha iyi marka var.Quiko diye.Fiyatı seradan da yüksek ama adam özenle şişeye bölmüş 30 ml i 14 liraya satıyor.Seranın 15 mili 22 lira orjinal ambalajında olduğu için pahalı

Son düzenleme:
hipraminchok tavsiye ederim, 15-20 tl arası bir fiyatı var

Geri