Karadeniz Pet

En iyi vitamin

berkayozturk

Yeni Üye
Arkadaşlar kaliteli bir vitamin ve nasıl kullanıldığını söylermisiniz ? kuş 2 aylık erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

Cevap yokmu??

Son düzenleme:
Arkadaşlar kaliteli bir vitamin ve nasıl kullanıldığını söylermisiniz ? kuş 2 aylık erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

Cevap yokmu??

Sera vitamin plus al kardeşim.22-23 lira civarı ama baya bir gidiyor.Gidipte avisol filan alma.Paranı boşa harcama.

Her iki vitaminde güzel ama hastalık durumları hariç vitamin kullanmayın. Meyve sebzeye alıştırın kuşlarınızı. Herşeyi doğal yoldan almalılar.

supervit forte, ecza depolarından veya veterinerde bulabilirsin, geçen sene 10 liraydı, toz şeklinde bir vitamin, mama içine ekleyip veya suya ekleyerek verebilirsiniz.

avivit toz senin sordugunu kullanıyorum bende

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 23:06 --

ölçeğinin yarısı kadar pet şişede hazırlayıp ben kusların suluklarına dolduruyorum haftada 1 kez veriyorum ertesi gün akşamda alıyorum

Geri