Karadeniz Pet

en kaliteli en iyi multivitamin ?

uğuröz

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşlarım icin onereceginiz en iyi ve kaliteli vitamin markalari nelerdir vede nerden temin edebilirim istanbuldayim onereceginiz bir sitede olabilir daha once phermased avisol ve apex axisol urunlerini kullandim pek bi fayda goremedim ? B ve diger vitaminleri ayri ayri kullanmak istemiyorum multivitamin secenegi dahami iyi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

Yokmu kullananlardan ustalardan önerisi olan ?

kuşlar doğal ortamda nasılsa oyle bak demişti biri. kullanma hiç bi vitamini demişlerdi doğrumudur ki bilemedim

Quik combex multivitamin

Birde bu sera vitamin plusu duydum quiko combexmi yoksa sera multivitamin plusmi daha etkili

ben versela laga nın multi vit ini aldm onu kullanıyorum da ise yarıyor mu yaramıyor mu nasıl söylerm bilemedm sonucta vitamin bu :D

Yorumlariniz icin tesekkurler hepinize levent abi haklisin haftada 1 2 defa verilmesi yeterlidir anlasilan

Haftada, 10 günde 1 verin yeter, abartmayın vitamin konusunu.
Kendiniz vitamin mi içiyonuz?

Sera multivitamin sipariş verdim adamlar 3 ay sonra son kullanma tarİhi dolacak ürün yollamışlar, arayıp çemkirdim, hergün 5 dm vereceksiniz zaten 1 ayda biter dediler . Sorun çıkarmamak için iyi günler diyip kapattım. Haftada 1 mantıklı aslında ama kuş her zaman suluktan su içmiyor. Hatta benim muhabbet kuşum hep bizim bardaklarımıza dadanıyor. Ben de hergün minik bir kaseye vitaminli su yapıyorum, bikaç yudum alıp gidiyor. Ne zor kuş annesi olmak :d

Arkadaşlar muhabbet kuşlarım icin onereceginiz en iyi ve kaliteli vitamin markalari nelerdir vede nerden temin edebilirim istanbuldayim onereceginiz bir sitede olabilir daha once phermased avisol ve apex axisol urunlerini kullandim pek bi fayda goremedim ? B ve diger vitaminleri ayri ayri kullanmak istemiyorum multivitamin secenegi dahami iyi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

Yokmu kullananlardan ustalardan önerisi olan ?
buradaki üstadlardan aldığım öneriler Röhnfried&Versele Laga

Dediğiniz durumu çok iyi anlıyorum herşey için ayrı vitamin alınca bu sefer bütçeden dolayı kötü vitaminler alınmaya başlıyor ben hobinin kilosu 40 TL olan multivitaminini kullanıyorum daha önce çok çeşitli vitaminler kullandım ama dediğim kaliteli kategorisinde en detayli ve en hesaplı multivitamin

Geri