Karadeniz Pet

En Kolay Kurumama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kuşlar için hayatta gitmem dediğim yeryere gittim yapmam dediklerimi yaptım. Sanırım sıra ihe nerelerde var bunu ögrenmek :)

Tek şirinevlerdekini biliyorum Şisli'de bildiğiniz yer var mı? Veya Mecidiyeköy'de :)

Sinan bidahaki sefere birlikte gidelim :)

abicim paylaşımın için cok tesekkurler cok guzel bı yazı olmus :)

Bu kuşlar için hayatta gitmem dediğim yeryere gittim yapmam dediklerimi yaptım. Sanırım sıra ihe nerelerde var bunu ögrenmek :)

Tek şirinevlerdekini biliyorum Şisli'de bildiğiniz yer var mı? Veya Mecidiyeköy'de :)

Bu seferki ani oldu kardeşim yaa yoksa aklımdaydın valla bi dahakine beraber gideriz

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler altın çöreği ilk defa duydum Bursa'da bulursam denemek isterim yarın bir araştırayım.

Bu seferki ani oldu kardeşim yaa yoksa aklımdaydın valla bi dahakine beraber gideriz

beklerim kardeşim
abicim paylaşımın için cok tesekkurler cok guzel bı yazı olmus :)

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler altın çöreği ilk defa duydum Bursa'da bulursam denemek isterim yarın bir araştırayım.

Beklerim Kardeşlerim Üretimhaneye Her Zaman Bir Daha Bu Ve Bunun Gibi Paylaşımlar Yapmıyacagım Burada En Güzel Paylaşım Çay İle Yapılandır ;)

Off çay+muhabbet daha ne olsun :)

Ümit bey isteği üzerine konusunu kilitliyorum ve arşivliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri