Karadeniz Pet

en kolay öğrendikleri kelimeler

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
aşkım kelimesini kolay öğrenebilir mi

Kolay ögreniyor aşkım cicikuş babacık falan.

Siz güzel eğitin o kelime çok kolay gelecektir kusunuza..

9 sene yasayan bi kuşum vardi ya klasik 50 kelime söylüyor du

aşkım cicikuş babacık aynen içerisinde tekrar veya i,ç,ş gibi şeyler olsun kolay öğreniyo benim imzama bak kuşumun bildiği kelimeler var.

aşkım cicikuş babacık aynen içerisinde tekrar veya i,ç,ş gibi şeyler olsun kolay öğreniyo benim imzama bak kuşumun bildiği kelimeler var.

kuş bi kelime öğrendikten sonrası çorap söküğü gibi geliyomuş. artık 1 kelimeyi bi kaç günde öğreniyomuş ama ilk kelime biraz zaman alıyomuş. doğru mudur

kuş bi kelime öğrendikten sonrası çorap söküğü gibi geliyomuş. artık 1 kelimeyi bi kaç günde öğreniyomuş ama ilk kelime biraz zaman alıyomuş. doğru mudur

ilk kelimeyi 1 ayda öğrendi benimki ama tamamlamak için net konuşması için 1.5 ay uğraştım sonra dedikleri gibi çorap söküğü gibi oluyo ama 1-2 gün değil net konuşması için 2 hafta yeterli oluyo :) tabi bu süreler net konuşması için yarım yamalak olsun istiyosan 2 günde mırıldanıyo kuş tabiki.

askim, cicikus, babacik, bitanem gibi 2 ya da 3 heceli icerisinde c s k harfi olan kelimeleri kolay ogrenirler. Ilk kelimeyi soylemesi 1 ayi bulur ogrendikten sonra ilk etapta sadece muzik acarken soyler sonra yavas yavas kendine guveni gelir normal zamanda da soylemeye baslar o asama da yeni kelimeye gecebilirsiniz kelimeyi birkac gunde ogrenir ama denildigi gibi 1 haftada kelimeyi dogru sekilde soyler.

canım babacım aşkım öpücük adı neyse cicikuş vs

"cibili cibili çipet pet pet birli ikili şak şak şak" bunu da bir an önce öğrenmeli bence :p :D

bizimki çok rahat annecim alo, canım filan diye ablacım dedirtmeye çalıştım biara ama onda zorlanıyo sanki yutarak söylüyo :) bide uydurma huyları varya kelimeleri birleştirip o komik oluyo işte :)

ahaha evet yeni kelimeler cikariyorlar bizimki askimla besiktasi birlestirip asktas diyor, 1'den 5'e kadar sayip 5'e geldiginde besiktas diyor. :)

Geri