Karadeniz Pet

en sevmediğim şey

yusufkral

Onursal Üye
şu ana kadar cok hayvan besledim en sevmediğim şey misfir ve çocukları hayvanları rahatsız etmesidir

örnegin: akvaryumun camına vurmak... kafesteki kuşların tellerine vurup tünekleriyle oynamak nefret ediyorum azına cakacagım geliyo sizinde nefret etiğiniz şeyler varmı benim gibi :) :p

aynen bende öyle düşünüyürum misafir çocukları geliyo kuşumu teline vuruyo salıncağnı savurtuyo kuşa vurdurmaya çalışıo hemen engelliyorum benim de çakasım geliyo şöyle ağzına iki tane bi tersinden bi düzünden birde benim yaşımda kuzenim o da yapıyo akıl var mantık var şimdi ne yapmaya çalışıyosun kuşu rahatsız ederek sinir oluyorum misafir gelince utanmasam kuşumun yanına yaklaşana 2 tokat atıvercem de..

14 yaşında tokatcı olmussunuz durun hele en iyisi odanın kapısını kitleyin cocuklar giremesin

ama adamı delirtiyorlar kapıyı kapatsam da ağlıyo ane beni almıyoooo diye ağlıyo bana kızıyolar bnde artık kuşa yaklaşmasın diye yapmadığm şey kalmadı bilgisayar açıyorum pepe izletiyorum oyuncak veriyorum oynasın diye kuşa yaklaşmasın diye yaklaşırsa salona kaçırıyorum :D yapmadığım şey kalmıyor :)

Bende bir gün dışarıya çıkmıştım eve geldigimde ne göreyim misafir çocukları pastel boyayla kafesin tellerini boyuyor ve pastel boyanın çöplerinide kafesin içine bırakmışlar o an sizin yapmadığınız birşey yaptım çocukların oturduğu sandalyeyi çektim koşa koşa gittiler oh be dedim telleri temizlemeye başladım sonra çocuklar gitti annesi geldi noldu diyerek geldi yanıma bende kuşumu rahatsız ediyor dedim bide anasıyla papaz oldukmu:D 1 ay uğraştım tekrar güvenini geri kazanmak için ayıptır ya :D biraz uzun oldu ama :D :D

- Çağrı Gökçek -

Ben evde yokken eve misafir gelmiş kücük bir cocukları vardı hamsterime renkli boyalı şeker yedirip kafesine kagıt kalem ve daha bir cok şey sokmuşlar iyiki hayvan ölmedi onları yaptıgını görseydim cocuklara ne yapardım bilemiyorum :D

benim d öyle vi çock gelişti kuşun kuyruğunuçekmişti kuş nasıl bağıtıyodu çouğu ....

Abiler benimde hem mubişim hem akvaryumum var .
Akvaryumda biraz narin balık besliyorum strese cok hassaslar camına vurdularmı balıklar stresten 3 gun yukarı asagı yapmaya baslıyor gelen mısafırler sagolsun balıkların dıkkatını cekmek ıcın cama vuruyorlar balıklarda her vurmada zıplıyor sınır oluyorum .
Aynı hareketı kus baksın dıye kafeste uygulamıyorlarmı sınır oluyorum ya bırı salonda otururken devara balyozla vursa kendılerı ne hısseder acaba hiç düşünmüyorlar.