petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

enfeksiyon mu var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gamze arat tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
  2. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    ustalar daha iyi bilir ama bence normal duruyor herhangi bir sağlık problemi yok

3. sude büyük

sude büyük New Member

Beğenileri:
    0
    Elinizdeki dışkı normal gözüküyor fakat , bir peçeteye yaptığında bence öyle olmamalı. Benim kuşumunda dışkısı elime yaptığımda fotoğraftaki gibi fakat , kağıda yaptığındada bir leke bırakmıyor. Lekeler beni çelişkilendirdi. Ama ishal değil kuşunuz. İshal sulu dışkı demektir

#3 sude büyük, 29 Ocak 2015
    Son düzenleme: 29 Ocak 2015
  4. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    daha önceden böyle değildi. sadece peçetede dışkının etrafı biraz ıslanmış gibi oluyordu şeffaf bir sıvı gibi . yaklaşık üç dört gündür böyle. umarım bi sorun yoktur.kafama göre ilaç da kullanmak istemiyorum. onun dışında kuş her zamanki gibi. hareketli ötüyo falan

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Zaten hemen ilaca meyil etmeyin. Bence de bir sıkıntı yok ara da kanarya yemi verin ve hava akımlarından koruyun

6. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    içim rahatladı gerçekten. kaç gündür araştırıp duruyorum. çok teşekkür ederim.

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    normal duruyor ...

Sayfayı Paylaş