Karadeniz Pet

Enteresan bir durum

Ben insanlara duyduğum saygı , hitap şekli ile seninle yarışamam dostum.. Benim aldığım terbiye seninle başa çıkmaya yetmez. İnsanları daha fazla rahatsız etmenin bir anlamı yok .. Konuyu uzatmanın da . Seni egon ile baş başa bırakıyorum .Saygılar..
sen ilk okula tekrar başdan başla ve kelimelerin anlamlarını iyi öğren saygı ne demek terbiye nedemek bunları özellikle araştır sonrada saygı ve terbiye almışmısın onun kararını kendin ver kimseyide rahatsız etmek istemiyorsan boş mesajlarınla milleti meşkul etme

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:30 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

burası yardımlaşma ve bilgi alma yeridir arkdaşlarım. Herkes seferber olup sana dakikalarını ayırıp zaman harcayıp yorum yapıyorlar sana yardım etmek istiyorlar.. eğer resim olursa kuşlar kızgın olmasa bile öpüşür. ama çiftleşmez burdaki anlayan arkdaşlar gagalarına bakmakk istemişler... neyse diyeceğim şu kimse kimsenin terbiyesini burada yazarak ölçemez. şuan ben bile zamanımı harcayıp sana yardımcı olmak istiyorum eminim diğer arkadaşlarımda öyle sen yardım almak istiosan denileni yap. yoksa bir petshopa gidersin vitamin al kızıştırıcı al şunu yap bunu yap dünya paranı alır ama çiftleşme yinede olmayabilir... umarım derdimizin yardımdan başka birşey olmadığını anlaşmıssındır. hayırlı akşamlarr :)
işde bende senin dediğin gibi diyorum kızgınlıkla öpüşmenin ne alakası var kızgın olsada öpüşür olmasada benim sorum neden kafesde öpüşmeyip dışarda öpüşüyorlar soru bu açık ve net seninde dediğin gibi kızgınlıkla mamayla fotoyla ne alakası var dışarıda öpüşüp içerde öpüşmemenin
ben de herkese teşekkür ediyorum tabiki fakat mantıksız cevap verip birde beni terbiyesizlikle itaham edince böyle oluyor işde

Son düzenleme:
sen ilk okula tekrar başdan başla ve kelimelerin anlamlarını iyi öğren saygı ne demek terbiye nedemek bunları özellikle araştır sonrada saygı ve terbiye almışmısın onun kararını kendin ver kimseyide rahatsız etmek istemiyorsan boş mesajlarınla milleti meşkul etme

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:30 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

işde bende senin dediğin gibi diyorum kızgınlıkla öpüşmenin ne alakası var kızgın olsada öpüşür olmasada benim sorum neden kafesde öpüşmeyip dışarda öpüşüyorlar soru bu açık ve net seninde dediğin gibi kızgınlıkla mamayla fotoyla ne alakası var dışarıda öpüşüp içerde öpüşmemenin
ben de herkese teşekkür ediyorum tabiki fakat mantıksız cevap verip birde beni terbiyesizlikle itahm edince böyle oluyor işde

hakaret etme üstad. bak aynı durum bendede var. dişi sonradanmı geldi. ve dişi dahamı yapılı bak bunları görürsek ve benim düşündüğüm gibiyse...
dişi sonradan geldiyse erkek çelimsizse dişiye basamıyordur bu 1. sebeb 2. sebeb dışarda yapmasının tek nedeni erkeğin mutlu olması dişinin ortamı bilmemesidir.

Resim olursa hangisi daha iri ? kızışmışmı ? Tüymü döküyorlar ? eşmi tutmamış ? hepsinin cevabı takır takır verilecektir einim suan herkes buda olur şuda olur sebebleri söylüyor sana emin konuşmak için görmek izlemek gerek.

hakaret etme üstad. bak aynı durum bendede var. dişi sonradanmı geldi. ve dişi dahamı yapılı bak bunları görürsek ve benim düşündüğüm gibiyse...
dişi sonradan geldiyse erkek çelimsizse dişiye basamıyordur bu 1. sebeb 2. sebeb dışarda yapmasının tek nedeni erkeğin mutlu olması dişinin ortamı bilmemesidir.

Resim olursa hangisi daha iri ? kızışmışmı ? Tüymü döküyorlar ? eşmi tutmamış ? hepsinin cevabı takır takır verilecektir einim suan herkes buda olur şuda olur sebebleri söylüyor sana emin konuşmak için görmek izlemek gerek.
ben hakaret etmedim ki yazdıklarıma bak nekadar kibar yazdım adam bana terbiyesiz diyor hakaretin kıralını diğer şahıs yapıyor
diğer konulara gelirsek şuan resim çekemiyorum ama erkekde dişide aynı yapıda dişi sonradanda gelmedi eş olarak aldım herhangi bir kavga falan yok