petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

enteresan

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve HasCimbomlu tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. HasCimbomlu

dişi ile erkek kuşum gayet ii anlaşıolar yuvalıgada giriyolar sürekli yalnız bi tuhaflık var dişi erkegin üzerine ayagını atıor görmeyelı çiftleşme demi deişti bi bilgisi olan varmı :))

2. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Benim kuşlara öle yapıyor ilk dişi ayağını atıyor sonra erkek üstüne çıkıyor hele ilk çiftleşme den önce çok yapıyordu bunu dişi

3. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Hadi Gel diyor :)

4. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Q. Aynen. :-D :-D :-D :)

5. HasCimbomlu

erkege pozisyon ögretiyo demekkı :)))

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yanında istemedikleri bir kuş yanaşmaya kalkarsa ayak kaldırma normaldir. Şu an istemiyor demek ki. Yakında düzelir biraz sabır.

7. HasCimbomlu

hayır kendisi erkegin üzerine ayagını atıor sonrada cılgınca öpüşüyorlar ilk defa böyle birbirine aşık bi çift gördüm allah bozmasın :))

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ustaya katılıyorum.. Benim yorumumda aynı..

9. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Benim şu anda yavrulu bir çiftim var. Erkek binene kadar dişi hep ayak kaldırdı ancak aynı zamanda öpüşüp yem kusuyorlardı.. Erkek her yaklaştığında dişi ayak kaldırıyordu. Sonra işler yoluna girdi.

10. HasCimbomlu

evet bugun çiftleştiler gözlerımle gördüm :)) şimdi ne yapmam gerekli yuvalıgın ıcıne falan ne koymalıyım yumurta mamasını sımdıden vermelımıyım amatörüm biraz yardımcı olurmusunuz

11. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Talaş koy sonra kendi hallerine bırak

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş