petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

entresan

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve HasCimbomlu tarafından 10 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. HasCimbomlu
    Gizli

bundan 2 hafta önce 5 tane yumurta vardı 19.günden sonra 1 er gün arayla yumurtalar ortadan kaybolmaya basladı yanı ne yumurta var ne yumurta kabugu nede yavru muhtemelen yedıgını düşündüm kaybolan yumurtalardan 1 tane kalmıstı dün dedım bakım eger onuda yemısse yuvalıgı sökeyım hayvan kendısını toparlasın bıraz dıye düşünürken yuvalıga baktıgımda ne göreyim yuvalıkta 6 tane yumurta olmus bırden bıre ya bu nasıl olur arkdaslar birisi yardımcı olabılırmı öncekı yumurtaların yok olduguna tamamen emınım bunlar yenı yumurtalarmı yenı yumurtalar olsa 2 günde nasıl yumurtladı bu kadar yumurtayı ben cözemedim

2. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Eğer yumurtalar boşsa kuşlar yemiştir muhtemelen

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş