petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erime hastalığı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve semih yücel tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. semih yücel

semih yücel New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bu aralar birçok kuşum hastalanıyor birden zayıflıyor ölüyor salgın gibi 10 dan fazla kuşum öldü ve çoğu yavruda yada yumurtada dişiler öldü mam takviyesini
    düzenli veriyorum ama sonuç aynı nasıl tedavi edecem

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    son zamanlarda dışarıdan kuş girdi mi kafeslere.. ölen kuslar birbirleri ile temas etti mi? kafes temizlik durumu nedir?

3. semih yücel

semih yücel New Member

Beğenileri:
    0
    dışarıdan kuş alımı yaptım ama temazsız ayrı kafeslerde çiftler ama bir birlrine yakınlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:53 --

nasıl tedavi ederim

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    bit basmış olabılır dıyecem ama 16 cıft kuş varmış olsa anlarsın sanırım

5. burak eser

burak eser New Member

Beğenileri:
    0
    güvercinlerde bu şekilde zayıflama ve hızlı ölüm olunca salmonella veya veba deriz. ama muhabbet kuslarında bilemedim. çok su tüketiyolarmı patlayacakmış gibi

Sayfayı Paylaş