petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkeek mi ? Birde kac aylıktır acaba ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MaviBoncuk_ tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. MaviBoncuk_

#1 MaviBoncuk_, 15 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Aralık 2013
  2. Tahsin ÖZDEN

evet doğru söylemiş 50 günlük civarı ve erkek koyu renk faktörü tam oturmuş aynalı salıncağı ve plastik tüneği önermiyorum ben yinede karar senin hocam

3. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    ustalar daha ıyı bılır ama erkek gibi güzel bi yavru bide kafestekı o aynayı cıkar sana alısmasını ıstıyorsan

4. MaviBoncuk_

aynayı 1 saat once cıkardım :) baktım kı hıc benden yana bakmıyor aynayla arkadaş olacak gıbıydı

5. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    size verilen bilgiler doğru ortalama 2 aylık erkek çok sağlıklı
    bu arada ayna takmayın derim tabi size kalmış bence aynayı çıkarıp egıtımlere başlayın

6. MaviBoncuk_

Birde ben işteyken onun sıkılmaması için neler yapabilirim ? Kimisi radyo dınlet dıyor kımısı sesını kaydet dinlet diyor ?? siz ne önerirsiniz

7. Tahsin ÖZDEN

ilk bi kaçgün sessiz kalsın sadece siz gelince ses duysun tv radyo gibi sizin sesiniz gibi daha sonra radyo mp3 player gibi aletlerden faydalansın

8. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    erkek ve 45 50 günlük :)

9. MaviBoncuk_

Teşekkürler :) Bugun aksamdan ıtıbaren elime alışıncaya kadar eğitime devam

10. Tahsin ÖZDEN

ara sıra dinlendir ama :)

11. Onur TEKİN

1- 1,5 aylık erkek ve çok güzel bir kuş. Fakat dedikleri gibi tahta tünekler kullanın hatta daldan kesip kuşun ayağının kavrayacağı kalınlıkta ayarlarsanız çok sağlıklı olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

Aynayı da çıkartırsanız size daha çabuk alışır.

Sayfayı Paylaş