petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkege eş aldım ama...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hakanhobici tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. hakanhobici

hakanhobici New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben erkek muhabbet kusuma eş aldim ama birbirini gagalıyor lar.
    Ama bazen erkek kuşum öpüyor aradan bir kaç dk gecince disi baska tunege geciyor erkeğin yanına gelmiyor.

2. Ersoy taş

Ersoy taş New Member

Beğenileri:
    0
    biraz zaman tanıyın hocam hemen alışamazlar birbirlerine

3. hakanhobici

hakanhobici New Member

Beğenileri:
    0
    Ama bundan onceki aldifim disiyle cok iyi anlaşıyorlar dı.
    Onceki disiyle aldığım gün es olmuşlardı.ama simdikiyle anlasmiyorlar gün aldım kuşu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

Arkadaslar 2 gun normalmi vu durum yoksa eş degitireyimmi?

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yedek kafes varsa dişiyi o kafese al, aynı odada yakın olmasınlar 1 hafta kadar dişi de ortama alışır. Sonra kafesleri bir hafta kadar yaklaştır, birbirine değmesinler. Daha sonra dişiyi yanına salabilirsin.

Sayfayı Paylaş