petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkeği değiştirdim sizce yeni erkek nasıl?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğukan tarafından 18 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Doğukan

Doğukan Guest

Erkek muhabbet kuşum çiftleşmediği için eşini değiştirdim bakarmısınız mavi olan eskisi yeni olan yeşil :D
    Bide üreticiden aldım kuş 1 yaşından büyük dedi bnm dişi de 2 yaşında 2sinede jumbo kırığ ıdedi doğrumu sizce erkek nasıl kızgın mı? Görüşlerinizi bekliyorum
    [​IMG][​IMG]
    Buda yeni erkek :D

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ovv karizma kerata :D bakışa bak ya artistin maşallah çok güzel yeni erkeğin hayırlı uğurlu olsun jumboya benziyor sanki

3. Doğukan

Doğukan Guest

Çok teşekürler jumbo kırığı dedi aldığım üretici benim dişiyede kırık dedi ama dişi pek benzemiyor :D

#3 Doğukan, 18 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Eylül 2014
  4. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    :D bencede dişi yerliye benziyor aynısı vardı bende çünkü ama erkek harbi harbi sağlam ya bakışlar falan :D ama önceki erkeğinde çok tatlıymış ve renkleri çok güzelmiş niye değiştirmiştin sen eşi

5. Doğukan

Doğukan Guest

Birde yuvalığı ne zaman takayım?

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    valla ben dişiyi attığım gün taktım yuvalığı sende öyle yap zaten senin dişi alışkın değilmyidi çıkarmasaydın keşke yuvalığı erkeğin yuvalıkla ilgisi yokki :D

7. Doğukan

Doğukan Guest

Eski erkek dişi kuyruğunu kaldırdığında çiftleşmiyordu ve çok korkaktı hemen folluğa kaçıyordu dişi biraz hırçın ilk zaman onu korkuttu ve kuş yuvalığa hep giriyordu bunu da korkutur diye takmadım ama dişi bu sefer erkeğe bişey yapamıyor :D Dişimde hiç bişeyden korkmaz ama bundan korktu sanki :D Dişide hiç yuvalıkla ilgili değil.

#7 Doğukan, 18 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Eylül 2014
  8. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    :D korkar tabi hayvanda tam kadir inanır bakışı var :))) bendede erkek çiftleşmek istiyo ayağını falan atıyo ama daha bişi yok kaşıyolar birbirlerini ikide birde yem kusuyor falan filan :)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:42 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

alışır erkeğine dişi erkek te istekliyse yakında çiftleşirler dişin zaten istekliymiş dediğine göre :)

9. Doğukan

Doğukan Guest

dişi dayanamadı daldı ama erkek dişli çıktı bişey yapamıyor erkek sanki kur yapcak gibi oldu dişi izin vermedi helal be erkeğe daha yeni attım kafese sahiplendi kereta :D

10. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    :D hahaha :D tam ağır abi bu kuş harbi bak dişiyi dize getirir o :D inşallah yavru alırız ya benimkilerde tüye girdi çıksınlar bi bakalım da yumurtlarlar inşallah

11. Doğukan

Doğukan Guest

erkekde tüyde inşallah kardeşim isteyen herkes yavru alır.

12. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    inşallah kardeşim :)

13. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
    bence kafesi ve tünekleri değiştir

14. Doğukan

Doğukan Guest

sizden başkada yorum yapan yok ilginiz için teşekürler :D

15. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
  16. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Ben bile korktum vallahi :) Polat Alemdar mübarek. Bu arada o maviye nasıl kıydın yav, çok güzel bir kuşmuş :(

17. Doğukan

Doğukan Guest

Altın vuruşu yapmıyordu dişide sinirlenp dövüyordu onu ama yeşil daha güzel bence dişi korkusuz onla hep uğraşıyor yeni erkekle ama erkekde korkmuyor 2sini dolu kafese koy sağ kuşbırakmazlar:D

18. Sinan Ateş

Sinan Ateş New Member

Beğenileri:
    0
    İki kuş da güzel maşallah ikiside kızgın ama bu kuşlara o kafes çok dar usta bence sen biraz daha para harca küçük bir salma al...eski erkek tabiki de yuvaya kaçacak kafeste başka kaçacak yer yok ki...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

Kuşların izin ikiside güzel maşallah ikiside kizismis ama bu kuşlara o kafes küçük biraz daha para harcayıp küçük bir salma alın eski erkeğin yerinde bende olsam yuvaya kacardim ne yapsın ki hayvancağiz kaçacak başka yer yokki kafeste

19. Doğukan

Doğukan Guest

Hafta sonu kafes alcamda salmalı kafes nasıl oluyor?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 08:55 --

İlla salma kafes mi olmalı ?

#19 Doğukan, 19 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Eylül 2014
  20. tarçın ve şaşkın

Hayor cnm illa olck die bisey yok iste bu kafesin iki kati kadr olsun ytr birde yawrular olck cnki o kafeste aurekli degistirmek zprunda kalmazsiniz en azindn

Sayfayı Paylaş