Karadeniz Pet

Erkeği değiştirdim sizce yeni erkek nasıl?

• Konbuyu başlatan Doğukan
  • Başlangıç tarihi
D

Doğukan

Guest
Erkek muhabbet kuşum çiftleşmediği için eşini değiştirdim bakarmısınız mavi olan eskisi yeni olan yeşil :D
Bide üreticiden aldım kuş 1 yaşından büyük dedi bnm dişi de 2 yaşında 2sinede jumbo kırığ ıdedi doğrumu sizce erkek nasıl kızgın mı? Görüşlerinizi bekliyorum
4RLXr0.jpg

rdgnEM.jpg
AYAW3X.jpg

Buda yeni erkek :D
kYjmEm.jpg

ozAo02.jpg

Z1LmMZ.jpg

dqnm8V.jpg

ovv karizma kerata :D bakışa bak ya artistin maşallah çok güzel yeni erkeğin hayırlı uğurlu olsun jumboya benziyor sanki

ovv karizma kerata :D bakışa bak ya artistin maşallah çok güzel yeni erkeğin hayırlı uğurlu olsun jumboya benziyor sanki
Çok teşekürler jumbo kırığı dedi aldığım üretici benim dişiyede kırık dedi ama dişi pek benzemiyor :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok teşekürler jumbo kırığı dedi aldığım üretici benim dişiyede kırık dedi ama dişi pek benzemiyor :D

:D bencede dişi yerliye benziyor aynısı vardı bende çünkü ama erkek harbi harbi sağlam ya bakışlar falan :D ama önceki erkeğinde çok tatlıymış ve renkleri çok güzelmiş niye değiştirmiştin sen eşi

valla ben dişiyi attığım gün taktım yuvalığı sende öyle yap zaten senin dişi alışkın değilmyidi çıkarmasaydın keşke yuvalığı erkeğin yuvalıkla ilgisi yokki :D

Eski erkek dişi kuyruğunu kaldırdığında çiftleşmiyordu ve çok korkaktı hemen folluğa kaçıyordu dişi biraz hırçın ilk zaman onu korkuttu ve kuş yuvalığa hep giriyordu bunu da korkutur diye takmadım ama dişi bu sefer erkeğe bişey yapamıyor :D Dişimde hiç bişeyden korkmaz ama bundan korktu sanki :D Dişide hiç yuvalıkla ilgili değil.

Eski erkek dişi kuyruğunu kaldırdığında çiftleşmiyordu ve çok korkaktı hemen folluğa kaçıyordu dişi biraz hırçın ilk zaman onu korkuttu ve kuş yuvalığa hep giriyordu bunu da korkutur diye takmadım ama dişi bu sefer erkeğe bişey yapamıyor :D Dişimde hiç bişeyden korkmaz ama bundan korktu sanki :D

:D korkar tabi hayvanda tam kadir inanır bakışı var :))) bendede erkek çiftleşmek istiyo ayağını falan atıyo ama daha bişi yok kaşıyolar birbirlerini ikide birde yem kusuyor falan filan :)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:42 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

alışır erkeğine dişi erkek te istekliyse yakında çiftleşirler dişin zaten istekliymiş dediğine göre :)

:D korkar tabi hayvanda tam kadir inanır bakışı var :))) bendede erkek çiftleşmek istiyo ayağını falan atıyo ama daha bişi yok kaşıyolar birbirlerini ikide birde yem kusuyor falan filan :)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:42 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

alışır erkeğine dişi erkek te istekliyse yakında çiftleşirler dişin zaten istekliymiş dediğine göre :)

dişi dayanamadı daldı ama erkek dişli çıktı bişey yapamıyor erkek sanki kur yapcak gibi oldu dişi izin vermedi helal be erkeğe daha yeni attım kafese sahiplendi kereta :D

dişi dayanamadı daldı ama erkek dişli çıktı bişey yapamıyor erkek sanki kur yapcak gibi oldu dişi izin vermedi helal be erkeğe daha yeni attım kafese sahiplendi kereta :D

:D hahaha :D tam ağır abi bu kuş harbi bak dişiyi dize getirir o :D inşallah yavru alırız ya benimkilerde tüye girdi çıksınlar bi bakalım da yumurtlarlar inşallah

sizden başkada yorum yapan yok ilginiz için teşekürler :D

Ben bile korktum vallahi :) Polat Alemdar mübarek. Bu arada o maviye nasıl kıydın yav, çok güzel bir kuşmuş :(

Ben bile korktum vallahi :) Polat Alemdar mübarek. Bu arada o maviye nasıl kıydın yav, çok güzel bir kuşmuş :(

Altın vuruşu yapmıyordu dişide sinirlenp dövüyordu onu ama yeşil daha güzel bence dişi korkusuz onla hep uğraşıyor yeni erkekle ama erkekde korkmuyor 2sini dolu kafese koy sağ kuşbırakmazlar:D

İki kuş da güzel maşallah ikiside kızgın ama bu kuşlara o kafes çok dar usta bence sen biraz daha para harca küçük bir salma al...eski erkek tabiki de yuvaya kaçacak kafeste başka kaçacak yer yok ki...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

Kuşların izin ikiside güzel maşallah ikiside kizismis ama bu kuşlara o kafes küçük biraz daha para harcayıp küçük bir salma alın eski erkeğin yerinde bende olsam yuvaya kacardim ne yapsın ki hayvancağiz kaçacak başka yer yokki kafeste

İki kuş da güzel maşallah ikiside kızgın ama bu kuşlara o kafes çok dar usta bence sen biraz daha para harca küçük bir salma al...eski erkek tabiki de yuvaya kaçacak kafeste başka kaçacak yer yok ki...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

Kuşların izin ikiside güzel maşallah ikiside kizismis ama bu kuşlara o kafes küçük biraz daha para harcayıp küçük bir salma alın eski erkeğin yerinde bende olsam yuvaya kacardim ne yapsın ki hayvancağiz kaçacak başka yer yokki kafeste

Hafta sonu kafes alcamda salmalı kafes nasıl oluyor?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 08:55 --

İlla salma kafes mi olmalı ?

Hayor cnm illa olck die bisey yok iste bu kafesin iki kati kadr olsun ytr birde yawrular olck cnki o kafeste aurekli degistirmek zprunda kalmazsiniz en azindn

Geri