Karadeniz Pet

Erkegi degistirmelimiyim bknz ??

emre kaya

Yeni Üye
Merhaba bu kuşlarim hep boyleler erkek yapamıyor işini 3 aydır hep böyle dusuyor yapamıyor erkeği degistirsem yeni gelecek olan erkegi kabul eder mi dışı tesekurler ?

VID_20160610_000332 - Dailymotion Video

Buda videosu şimdiden tesekurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

Ve erkeğin kanadında bi problem var oyuzden mi öyle oluyor ?

Benim erkekte ilk kuluçkada böyleydi bu yüzden yumurtalar boş çıktı ikinciyi bekliyorum ne olacak.

Hiç yumurta yapmadi bu çift degistirmelimiyim ve degistirsem bi sıkıntı olurmu dışı için iyi anlaşıyorlar

Hiç yumurta yapmadi bu çift degistirmelimiyim ve degistirsem bi sıkıntı olurmu dışı için iyi anlaşıyorlar

Bence bu sürece kadar gelmiş çifti bozmak pek iyi olmaz. Zaten genelde ilk kuluçkada erkek ve dişinin acemiliğinden kaynaklı yumurtaların çoğu veya hepsi boş çıkar. 2. ve 3. kuluçkada her ikisi de tecrübe olarak gelişmiş olur ve sağlıklı yavrular alabilirsin. Benim erkeğimde dişinin üstünde duramıyordu düşüyordu vs ilk 4 yumurtadan hepsi boş çıktı bir sonrakinde 5/2 sonra 6/5 derken suan 7/7 dolu yumurta yapıyor.

Verdiğiniz bilgiler için tesekurler ama sorunun cevabını hayla alabilmiş değilim 3 aydır erkek hep ustune çıkıyor günlük 3 veya 4 kere ustune çıkıyor ve 3 ay dır böyle yani tecrübe kazanması lazımdı şimdiye kadar olmalıydı ve hiç yumurta yapmadi boş veya dolu

Cevap: Erkegi degistirmelimiyim bknz ??

bence erkek tecrübesiz bekleyin basaracaktır bu kadar varsa gerisi gelir!!!

Geri