Erkeği nasıl kızıştırabilirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Limon tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Limon
  Gizli

  Limon Guest

  Dişi alalı 3 gün oldu şansıma dişi kızışmış erkeği öpüyor ama erkek ayağıyla itiyor ve bazen kafasına vuruyor erkek 9 aylık dişi dişiyi bilmiyorum erkeğe 2 gündür kızıştırıcı yem veriyorum acaba yuvalık olmadığı için mi dişiden kaçıyor şimdiden teşekkür ederim :):):):)
   
 2. Mehmet ŞEKER
  Gizli

  dedikleriniz sanki kızışmamışlık değil de aksine kızışmışlık gibi. ayağıyla itmiyordur belki, üzerine çıkmaya çalışıyordur. erkeğin resmini koyarsanız kızışmış mı söyleriz.
   
 3. Mehmet ŞEKER
  Gizli

  erkek çok fena kızışmış ama dişi sizin söylediğinizin aksine kızışmamış.
   
 4. Limon
  Gizli

  Limon Guest

  :D o zaman erkek dişiyi beğenmedi çünkü dişi sürekli öpüyor limonda kaçıyor bazen kafasına vurduğuda oldu zamanla alışırlar sanırım
   
 5. Sevtap DERİN
  Gizli

  Erkek gayet kızışmış durumda. Dişi de yanaşıyorsa sorun yok. Alışma sürecindelerdir. Senin oğlan birkaç güne peşinden koşmaya başlar.
   
 6. Limon
  Gizli

  Limon Guest

  İnşallah :) yardımlarınız için teşekkür ederim :)
   
 7. H. Mehmet YILDIZ
  Gizli

  Erkek kızışmış.
   
 8. Onur TÜFEKCİ
  Gizli

  Erkek dişiyi ikna etmesi gerekir, erkeklik birşey kalmamış gibi :)
   
 9. Limon
  Gizli

  Limon Guest

  Sonunda oldu artık erkek kaçmıyor dişinin kafasını kaşıyor ve öpüyor çok tatlılar en kısa zamanda resimlerini atarım yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim :D :D
   
 10. Yılmaz Ç.
  Gizli

  Erkek kızışmış. Kafasını kaşıyor, öpüşüyorlarsa eşte tutmuşlardır. Ayrıca dişi kuşunuz çok güzelmiş bembeyaz maşAllah. Size kalan nijer tohumu kullanmak ve yuvalık takıp beklemek. Ayrıca son olarak her zaman dişinin sözü geçer.
   

Sayfayı Paylaş