petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkeğime yeni dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan ATICI tarafından 20 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Gökhan ATICI

Merhaba arkadaşlar,
    Önceden kuşuma kendim bi dişi seçip getirmiştim erkek kuşum ne kadar yakınlaşsada dişi kaçıyor, vuruyordu götürdüm ve erkeğime bi dişi seçtirdim orada dişi ile yakındılar ama eve getirdim dişi yakınlaşıyor ama erkek yakınlaşmıyor bu sefer sebebi ne olabilir?

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşlarınız eş tutmamış olabilirler, hazır olmayabilirler, erkek hazır olmayabilir, bir kaç tane sebebi var bu şekilde anlamamız zor...

3. Gökhan ATICI

Dişi yaklaşıyor erkek yaklaşmıyor ama eski dişiye sürekli kur yapıyordu dişide hazırdı ama bu dişi yanına gelince kaçıyor

4. ali.pasaoglu

Beğenileri:
    0
    Acele etmemek gerekiyor anladığım kadarıyla, ben de acele ediyorum ama zaman vermek lazımmış kuşlara, ayrıca kuşları kesinlikle dışarı salmayın diyor tecrübeli arkadaşlar, bence bir süre salmayın kuşlarınızı...

5. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Erkek kusunuz tüyde şuanda.
    Tuydeyken kuşlar genelde formsuz olur.
    Sabır biraz ve kafesin dışına cikarmazsaniz iyi olur
    özellikle Yavru almak istediğiniz kuşları.

Sayfayı Paylaş